reflexio: знайди внутрішні сили для руху вперед

5-7 лютого Львівська бізнес-школа УКУ запрошує управлінців на триденну програму reflexio для відновлення внутрішніх сил та віднайдення нових смислів.

Ми прожили важкий рік: багато сили і ресурсів витрачено у нелегкій боротьбі, а на нас чекає ще більше роботи. У цей непростий час змін ми визначилися зі своїми пріоритетами, навчились співпрацювати з колегами, мотивувати працівників, але чи завжди можемо знайти потрібні духовні ресурси, щоб рухатися далі? Чи усвідомлюємо ми, що це біг на довгу дистанцію, який тільки почався, і сили треба правильно розподілити? Як не загубити себе? Де віднайти внутрішні ресурси, мир та спокій, як примиритись з собою і віднайти смисли? Як зцілитися самому та зцілити країну, подивитися на звичні речі по-іншому?

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує управлінців на триденну програму reflexio – створену на перетині бізнесового, філософського та гуманітарного просторів. Унікальність цієї програми у неповторності пережитих емоцій, вражень, думок, висновків. Ми створюємо атмосферу та наповнюємо програму так, щоб учасники змогли подивитись на звичні речі по-іншому. Обов’язковим елементом програми є день проведений у монастирі. Саме тиша монастиря допомагає кожному учаснику замислитись над завжди актуальними питаннями моралі, цінностей, відповідальності, довіри.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПРОГРАМУ

Час проведення: 5-7 лютого
Місце проведення: м. Львів, LvBS, Український католицький університет.

Протягом 3 днів учасники зможуть:
- заглибитись у філософські тексти
- попрактикувати духовні вправи в Унівському монастирі, старовинному християнському центрі України
- дискутувати про цінності: чому вони важливі  і як цінності можна намастити на хліб
- відвідати надихаючі сніданки та вечері з лідерами суспільної думки

Вартість програми 5 000 грн. (у вартість включені: проживання, харчування, переїзди у рамках програми).

Програма reflexio

Спікери програми 

Владика Венедикт (Алексійчук) – єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, монах студійського уставу. Душпастирював в монастирі святих Бориса і Гліба у Полоцьку. Одночасно працював на парафіях у Вітебську, Могильові, Гомелі, Бресті. Був духівником у молодіжній християнській організації в Мінську. Був обраний ігуменом Святоуспенської Унівської лаври. 

Ярослав Грицак – доктор історичних наук, професор Українського католицького університету. Один з найвизначніших істориків сучасності, гість-професор Центральноєвропейського університету у Будапешті, перший віце-президент Міжнародної асоціації україністів, член наглядової радижурналу «Harvard Ukrainian Studies», почесний професор НаУКМА.


 

Отець Богдан Прах – доктор гуманітарних наук, ректор Українського католицького університету. У минулому - ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа, проректор із зовнішніх зв’язків УКУ.

 

Володимир Турчиновський – PhD, доктор філософії, очолює Міжнародний інститут етики та проблем сучасності (International Institute for Ethics and Contemporary Issues), член Наглядової ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), у минулому – проректор зі стратегічного розвитку Українського католицького університету.  

 

 

 Отець Василь Захарусь – ієромонах Студійського уставу

 

 

 

Отець Ростислав Пендюк – голова Комісії УГКЦ у справах молоді 

 

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПРОГРАМУ

Місця проведення програми reflexio: 

Український католицький університет та Колегіум – місце проживання та проведення зустрічей на програмі reflexio

День духовних віднов в Унівському монастирі, одному з найдавніших монастирських комплексів України (XV ст.)

Зустріч з владикою Венедиктом у митрополичих палатах Святоюрського собору (1761 рік)

Для реєстрації на програму Ви можете заповнити форму за посиланням або звертайтеся до Остапа Луцишина: olutsyshyn@lvbs.com.ua +38 067 673 18 76