Стажування у Норвегії: як подати заявку?

Львівська бізнес-школа спільно з норвезькою компанією Innoco розпочала партнерський проект «Innovations across border», в рамках якого 25 учасників магістерських програм Львівської бізнес-школи матимуть можливість взяти участь у 3-х семінарах з тематики інновацій в Україні та пройти тижневе стажування у Норвегії.

У рамках стажування учасники відвідають інноваційні компанії, урядові структури, університети, муніципалітети відповідно до профілю апліканта. 

Участь у проекті  «Innovations across border» можуть взяти випускники та учасники таких програм: MS in Innovations and EntrepreneurshipMS in Technology ManagementMA in Human Resources та Good Governance.

Для того, щоб подати вашу заявку на участь у стажуванні,  Вам потрібно до 12 січня 2015 р. заповнити аплікаційну форму та надіслати Statement of Purpose на адресу honyshko@lvbs.com.ua

*Участь у всіх складових проекту: семінари та стажування є обов’язковою. Витрати пов’язані з участю в семінарах, а також проїзд, проживання, харчування під час стажування в Норвегії покриває Міністерство закордонних справ Норвегії у рамках проекту "Innovations across borders".  

 Детальніше про проект