Лікуємо тимчасово неуспішні бізнес-моделі! – відкритий майстер-клас від Ігоря Гута

30 січня у рамках зустрічей у «Лабораторії ідей» LvBS запрошує молодих підприємців і тих, хто планує відкрити власну справу на майстер-клас від експерта з маркетингу та бізнес-стратегій, керуючого партнера DYB Ukraine Ігоря Гута.

Тема майстер-класу «Лікуємо тимчасово неуспішні бізнес-моделі».

Вільних місць немає. Реєстрація закрита.

Ми давно не конкуруємо товарами чи послугами, ми конкуруємо бізнес-моделями. Чим раніше компанія це усвідомлює, тим краще. В Україні відбуваються значні зміни, для бізнесу це також означає зміну принципів конкурентоспроможності
- Чи має шанси на майбутнє Ваша бізнес-модель?
- Як створити свою формулу успіху?
Про це, а також про силу бренду та складний пошук балансу між ціною та цінністю на інтерактивному майстер-класі Ігора Гута! 

Початок о 17:30.
Місце проведення
– LvBS, багатофункційним корпус УКУ (вул. Козельницька, 2а).

Внесок за участь у майстер-класі – 50 грн. Усі кошти будуть скеровані для допомоги воїнам у зоні АТО.

Ігор Гут – кандидат економічних наук,керуючий партнер DYB Ukraine (проект Шведського інституту менеджменту IFL), засновник DYB Business Club.

Бізнес-досвід
З 2007 року в рамках проекту DYB системно досліджує український бізнес.
За цей період був членом рад директорів і консультантом зі стратегічного маркетингу низки українських та міжнародних компаній: ЯРМАРКА, BROCARD, Миронівський Хлібопродукт, АТБ, ALMAZ jewellery, Grand Distribution, ASBIS, Золотий Вік, GRINVIS, Альфа-страхування, LTU, Фарго, Biosphere та ін.

З 2003 по 2010 директор з маркетингу та стратегічного розвитку BROCARD Group в Україні. З 1996 по 2003 робив кар'єру в продажах і маркетингу в міжнародних компаніях ТЕМDЕ і НТК.

Громадське життя
Колумніст Forbes Україна.
Член експертних рад:
- конкурсу інноваційних рішень у бізнесі Upposition,
- Української рітейл асоціації,
- Форуму маркетинг-директорів.
- Член Наглядової ради платформи громадських організацій Центр UA.

Лабораторія ідей  LvBS – це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами,  народжуються ідеї нових інноваційних стартапів. Можна впевнено сказати, що це та перевага, яку шукають сучасні інноватори для ефективної роботи та генерації ідей. І найважливіше –  це те, що, як результат, зовсім скоро ці ідеї можуть стати реальними проектами! Запрошуємо відвідати нашу Лабораторію в онлайні