“Кремнієва долина: хто на нас чекає та кому ми там потрібні?”, – майстер-клас від Анни Дегтеревої (HappyFarm)

19 лютого у Львівській бізнес-школі УКУ у рамках зустрічей у Лабораторії ідей відбудеться майстер-клас Анни Дегтеревої, засновника та CEO американсько-українського бізнес-акселератора HappyFarm.

Тема майстер-класу  – “Кремнієва долина: хто  на нас чекає та кому ми там потрібні?
Початок о 18:00
Місце проведення: LvBS, Львів, вул. Козельницька 2а. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Зареєструвати на майстер-клас Ви можете, заповнивши онлайн форму.

Кремнієва долина – серце світових технологічних інновацій, справжня Мекка для стартапів з усього світу. Але що там чекає на підприємця з України? Анна розповість про те,
- як влаштована Кремнієва долина та за якими принципи там працює бізнес,
- як знаходити корисні контакти, куди бігти, що шукати і на що розраховувати у долині,
- як “продавати” себе та просувати свій стартап на американському ринку.

Зареєструватись на майстер-клас

Анна Дегтерева – CEO і засновник Happy Farm, у портфоліо якого 42 стартапи з України, Іспанії, Італії, Китаю, Росії, Азербайджану й Білорусії. 1/3 з них вже отримали перші інвестиції. Мережа HappyFarm складає більш ніж 100 членів Борду та менторів – успішних підприємців та інвесторів із США та Европи, які представляють найуспішніші компанії та венчурні фонди з Європи та США. (www.happyfarm.co). На рахунку Анни та Happy Farm – 7 успішно проведених бізнес-турів до Кремнієвої долини для стартапів та інвесторів.

Анна – засновник та організатор міжнародної IT конференції Ukraine Tech Gem (Сан-Франциско, вересень 2014), організатор бізнес-турів у Кремнієву долину для стартапів, інвесторів, власників бізнесу, генеральний директор “Global Management Challenge Ukraine” (міжнародне змагання зі стратегічного менеджменту), засновник та організатор Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив» та інших проектів.