Запрошуємо на Open House програми Key Executive MBA

18 лютого Львівська бізнес-школа УКУ в рамках Open House програми Key Executive MBA запрошує відвідати відкритий майстер-клас Михайла Колісника на тему «Ціноутворення в умовах стрімких змін валютних курсів: вплив на маржу та доходи».

 Open House програми Key Executive MBA –  це унікальна нагода відчути атмосферу Львівської бізнес-школи і програми особистісного розвитку KEMBA для власників та керівників бізнесу.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

На майстер-класі ми розглянемо наступні питання:

  • Класифікація витрат при прийнятті рішення щодо ціни;
  • Вплив різного рівня цін на продукти на фінансовий результат; 
  • Вплив зміни валютного курсу;
  • Ціноутворення у випадку взаємозалежних та взаємозамінних продуктів.
    На закінчення – запитання/дискусія

Час:
17:30 - вітальна кава і реєстрація гостей
18:00 - майстер-клас Михайла Колісника
19:00 - запитання від гостей

Місце:
конференц-зал, академічний корпус УКУ, вул. Хуторівка, 35а

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації і підтвердження реєстрації з боку організаторів. 
Реєстрація за посиланням


Михайло Колісник -
 управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions. Викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, Бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ), інших провідних бізнес-школах України та за рубежем, кандидат економічних наук, доцент. Сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації та стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі “Данськ Менеджмент Форум” (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань в провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Впродовж трьох років був членом наглядової ради банку „Пекао" (Україна), був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній.

 

Контактна особа 
Ірина Світящук, 063 167 64 54, isvityashchuk@lvbs.com.ua