Зустріч з Янікою Мерило, радником міністра економіки України

10 лютого у LvBS відбудеться зустріч з Янікою Мерило, радником міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса. Зустріч пройде у рамках програми інноваційного підходу до державного управління «Good Governance».

Початок зустрічі о 14:45.

Яніка Мерило Виконавчий директор Української асоціації венчурного  капіталу та прямих інвестицій (UVCA), експерт Агентства електронного урядування України, член ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів UАngel, радник голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії.

З 2000 року опікується питаннями залучення коштів у ринки Росії, України, країн Балтії, обіймала керівні посади в низці інвестиційних фондів Європи. Спеціалізується на інформаційних технологіях та інвестиційному бізнесі; свого часу стала першою жінкою в клубі бізнес-ангелів Estonian Business Angels Network (ESTBAN). У 2008–2012 роках працювала керуючим директором інвестиційного фонду US Invest, що керував коштами в розмірі 350 млн доларів.

З квітня 2014 вона є головою ради директорів Фонду BrainBasket. З 5 січня 2015 р. — радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса.