Як вийти на ринки Європейського Союзу? – практичний семінар

3 березня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться практичний семінар "Як вийти на ринки Європейського Союзу".

Семінар проводять для представників українського бізнесу для роз'яснення особливостей роботи з ринками Європейського Союзу в умовах застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС для України. Семінар організовує Львівська бізнес-школа та ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Місце провдення: Львівська бізнес-школа, м. Львів, вул. Козельницька, 2a, ауд. 305,
Початок о 17.00.

Участь у семінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Оскільки кількість місць обмежена, перевагу при реєстрації організатори надають представникам українського бізнесу. Заповнити анкету для участі у семінарі можна тутДедлайн для реєстрації – 26 лютого.

На семінарі експерти говоритимуть про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі відбудеться презентація Базового посібника з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор – Олег Мирошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Посібник – це своєрідний базовий гід з експорту і огляду можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС. На семінарі можна буде отримати друковану версію посібника.

Експерти семінару:
- Тарас Качка, в.о. президента Американської торгової палати, учасник переговорної групи щодо Угоди про асоціацію між ЄС та України
- Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013)
- Люк Дер'єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys Francе
- Ярослав Заблоцький, доктор медичних наук, професор, керівник міжнародної групи "Клініка Заблоцького", автор проектів у США, Болгарії, Великобританії та Австрії.

Анкету для участі в семінарі можна заповнити тут

Контактна особа:
Володимир Гушулей, ГО "Інтерньюз-Україна", 0937084334, vgushuley@internews.ua
Контактна особа від Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): Роксолана Кравчук, менеджер проектів по співпраці, 067 673 18 76, rkravchuk@lvbs.com.ua

Семінар відбудеться у рамках проекту "Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України", який реалізовує ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки міжнародного фонду "Відродження". Загалом у першій половині 2015 року буде проведено 10 таких семінарів у різних містах України.