Програма для управлінських команд "Управління проектами"

Програма для управлінських команд покликана поширити кращі практики проектного менеджменту серед менеджерів операційних підрозділів компанії.

Ціль семінару-тренінгу:
Програма призначена для чільних керівників керуючої компанії, а також керівників функціональних напрямків, та проводиться для управлінських команд.  Програма семінару складена таким чином, щоб дати відповіді на наступні питання:
-     Яким чином налагодити облік проектів? Як визначати момент запуску проекту? Як налагодити облік завантаженості учасників проектів?
-     Як вирішувати конфлікти пріоритетів між поточною і проектною роботами?
-     Як уникати конфліктів всередині проектних груп?
-     Як сформувати ефективну проектну команду і правильно її мотивувати?
-     Як прогнозувати терміни виконання робіт так, щоб часу вистачало на вчасне завершення проекту?
-     Як правильно оцінити вартість робіт в проекті?
В основі програми лежить логіка покрокового процесу планування проекту  і процесу контролю за його виконанням, відповідно до стандартів IPMA, а також останні напрацювання в сфері управління проектами за методом «Критичного ланцюга». 

Після завершення семінару-тренінгу учасники програми будуть знати:
-     У яких ситуаціях слід перейти з операційного менеджменту до проектного.
-     Як визначати проекти, необхідні для реалізації стратегії компанії.
-     Що входить до складу передпроектної підготовки.
-     Яку документацію необхідно вести для підвищення ефективності управління проектами – проектний регламент, резюме (статут), журнал ризиків, звіти.
-     Як систематизувати роботу з ризиками проекту.
-     Як від постановки задачі на проект переходити до логіки виконання робіт проекту у вигляді сіткових графіків.
-     Як встановлювати очікувану тривалість виконання робіт.
-     Як планувати ресурсне навантаження та управляти людськими та матеріальними ресурсами у проекті.
-     Як складати календарний графік проекту.
-     Як визначати критичний шлях проекту та управляти буферами часу в проекті.
-    Як вести контроль за виконанням вимог щодо якості, дотриманням графіку та використанням бюджету за допомогою віх та методу аналізу освоєного об’єму. 

Контроль набутих знань здійснюється наприкінці другого дня семінару завдяки тесту.

Програма стимулює розвиток таких навичок:
-     Ініціювання надихаючих проектів.
-     Визначення стейкхолдерів проекту та розробка заходів для коригування їх поведінки.
-     Проведення мозкових штурмів.
-  Мотивування учасників проектів збільшенням змістовності їх роботи та зростанням професійності.
-     Уникнення негативного впливу deadline.
-     Зменшення негативного впливу надмірної багатозадачності.
-     Розвиток самостійного мислення. 

Контроль набутих навичок протягом семінару відбувається під час ділових ігор, якими насичена програма, та розв’язанням кейсу. Контроль розвитку і використання набутих навичок після семінару знаходиться за рамками даної програми і може здійснюватися працівниками HR служби компанії-замовника.

Викладач:
Сергій Гвоздьов
К. е. н., MBA, партнер Інституту стратегій «Inspira», керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо». Професор операційного і проектного менеджменту.
Основний напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на базі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Один з небагатьох в Україні фахівців із застосування управління проектами на базі ТОС – Методу критичного ланцюга. Викладає курси операційного менеджменту й управління проектами, проводить корпоративні семінари й тренінги з управління рухом продукції в ланцюжках поставок.
Пройшов навчання на міжнародних програмах Japan International Cooperation Agency (Японія), Goldratt Schools (Ізраїль), IESE (Університет Наварри, Барселона), OWZ Консалтингу-Центра (Мюнхен) і Бізнесу-Школи Вейнского Університету (Детройт, США), проводить заняття в провідних школах бізнесу України, Бєларусі, Казахстану, Киргизстана, Росії й США.ий напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на базі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Один з небагатьох в Україні фахівців із застосування управління проектами на базі ТОС – Методу критичного ланцюга. Викладає курси операційного менеджменту й управління проектами, проводить корпоративні семінари й тренінги з управління рухом продукції в ланцюжках поставок.
Сергій сприяв становленню систем управління проектами у таких компаніях, як: Nestle, агрохолдинг «Мрія», Райффайзенбанк Аваль, Luxoft, ДТЕК (Донбаська паливно-енергетична компанія), Горные машины (Луганск), тощо. Japan Tobacco International, Запорізький трансформаторний завод, IDS (один з найбільших виробників мінеральної води в Україні), Fast Food Systems (найбільша мережа ресторанів в Україні), «Вересень +»(регіональний дистриб'ютор харчових продуктів), Avito (регіональний дистриб'ютор Procter and Gamble в Україні), Mens (регіональний дистриб'ютор телекомунікаційного встаткування) і ін.
Викладає операційний менеджмент і логістику, а також технології управління проектами, проводить семінари і тренінги з організації та управління рухом продукції через ланцюжки постачання. У Львівській бізнес-школі УКУ веде "Проектний семінар". 

Дата: 6-7 березня, 3 квітня
Місце: Львівська бізнес-школа
Вартість: 19500 гривень (за управлінську команду із 4-5 осіб), для компаній Спільноти LvBS – знижка 10%

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Для детальнішої інформації звертайтесь до:
Остапа Луцишина olutsyshyn@lvbs.com.ua 067 673 18 76