Зустріч Спільноти LvBS «Розгляд кейсу: як компанія вийшла з кризи 2008-2009рр? Як адаптуватись до кризи сьогодні»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує 19 лютого учасників Спільноти LvBS на «Розгляд кейсу: як компанія вийшла з кризи 2008-2009рр? Як адаптуватись до кризи сьогодні» разом з Владиславом Гурістрімбою, співзасновником корпорації «Біосфера».

Криза це завжди час для нових можливостей. На прикладі корпорації «Біосфера» ми розглянемо шляхи подолання кризи 2008-2009 рр. та як адаптуватися до кризи 2014-2015 рр.
Основні тези зустрічі:
- Структури продажу
- Долі ринку
- Портфель брендів

Детальніша інформація про доповідача та корпорацію «Біосфера»:

Владислав Гурістрімба, співзасновник корпорації «Біосфера», керівник бізнес-напрямків HouseHold і Hygiene, а також співвласник мережі ресторанів Vapiano в Україні. Владислав працює у Корпорації «Біосфера» з 1998 року, починаючи від директора з маркетингу до керівника ключових бізнес-напрямків. За часів його роботи, «Біосфера» стала беззаперечним лідером у своєму сегменті на українському ринку та одним з найбільш крупних гравців на ринку країн СНД. Серед його досягнень створення та просування першої української торгової марки Фрекен БОК, а також завоювання ринків Росії, Казахстану, Беларусі, Молдови. Він став одним з ідеологів впровадження інновацій як в виробництві, так і в розширенні асортиментного портфелю Корпорації. Під його керівництвом активно створювалися власні торгові марки «Біосфери» та збільшувався асортиментний портфель за рахунок міжнародних торгових марок, такі як Selpak, Ipek, Premax, Paper+Design. З 2013 року став співвласником франшизи  світової мережі ресторанів італійської кухні Vapiano. Незважаючи на похитне економічне становище в Україні, Владислав разом із партнером за два місяці (вересень-жовтень 2014 р.) успішно відкрили 2 ресторани у Києві і Львові.

Активно приймає участь у різноманітних конференціях з маркетингу та розвитку бізнесу, а також є членом клубу бізнес лідерів України «CEO club».

 З питань реєстрації та умов участі у Спільноті LvBS звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua , +38-067-6731876