Триденна програма «Сам собі фінансист»

Триденний семінар дасть учасникам практичні інструменти та навички забезпечення фінансового зростання бізнесу. Основне завдання семінару - навчитись приймати правильні фінансові рішення та зрозуміти основні аспекти управління фінансами. Розуміння фінансів є ключовими для будь якої управлінської позиції. Ця програма орієнтована на менеджерів компанії  які виросли до керівних позиції та залучені в процес прийняття рішень, але не мають фінансової освіти.  Вона навчить Вас розуміти мову фінансів компанії, на рівні спілкуватись з фінансовим директором та керівником; приймати та обґрунтовувати рішення базуючись на фінансових показниках для досягнення максимального прибутку компанії.

На програмі розглядатимуться наступні теми:

Основи обліку і звітів
Вплив різних подій в бізнесі на фінансову звітність, види звітів та ключові коефіцієнти аналізу звітності компанії – які вони і що вони нам говорять. 

Вартість грошей в часі
Теперішня та майбутня вартість грошей. Прийняття рішень про інвестиції в довготермінові проекти та розрахунок окупності проекту. 

Бюджетування
Бюджет – як допоміжний інструмент в досягненні цілей та як інструмент управлінського контролю. 

Розуміння витрат для прийняття рішень
Прямі та не прямі витрати, фіксовані та змінні витрати.

Інструменти для планування прибутку
Точка беззбитковості та прибуток, беззбитковість компанії при багатьох видах продукції. 

Фінансові ризики
Джерела походження ризиків. Клсифікація, аналіз, оцінка та методи керування фінансовими ризиками.

Викладачі:
Михайло Сало

Фінансовий директор LvBS. Освіта: Український Католицький Університет; Економічний факультет Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету ім. І.Франка. Стажувався в фінансовому департаменті Seton Hall University, США. Протягом 5-ти років очолював Фінансовий відділ УКУ та працював заступником першого проректора з питань фінансово-господарської діяльності.
Досвід управлінської роботи в Громадських організаціях: Голова ГО «Львівська Освітня Фундація», член адміністративної ради ГО «Лярш-Україна», член інвестиційної ради УКУ. 

Любомир Тарновський
Випускник економічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. В 2007-2009 працював в інвестиційному департаменті ІП "Універсальна інвестиційна група", в 2009-2010 - в департаменті корпоративних фінансів та зв'язків з інвесторами ПАТ "Концерн Галнафтогаз". З 2010 року - фінансовий директор Українського Католицького   Університету. У 2012 році виконував обов'язки операційного директора Української католицької освітньої фундації в США (Чикаго). Є членом БО "Львівська освітня фундація". Займається консалтингом з питань управлінського обліку та бюджетування. Є членом пластового куреня "Передові".

Ярослав Притула
К.ф.-м. н., доцентом кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів, факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка. Професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.
Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).
Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, дослідженнями в мікро- та макроекономіці. Є автором численних публікацій з комплексного аналізу, макроекономіки та прогнозування. Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм.

Дата: 26-28 березня
Місце: Львівська бізнес-школа
Вартість: 
4150 (при реєстрації до 10 березня)
4550 (при реєстрації після 10 березня)
Для компаній Спільноти LvBS – знижка 10%. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Для детальнішої інформації звертайтесь до:
Остапа Луцишина olutsyshyn@lvbs.com.ua 067 673 18 76