Вийшла вже друга книга Олеся Піщака - «Аудит продаж»

Побачила світ вже друга книга Олеся Піщака, випускника програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету - «Аудит продаж»!

Прийшовши із досвідом топ-менеджера з продажу із 12 роками практичного досвіду у цій сфері, з яких 7 років на ринку FMCG і більше 5  на ринку non-food, Олесь відразу після завершення навчання на програмі Key Executive MBA опублікував свою першу книгу «300 продавців», в якій вирішив поділитися величезним набутим досвідом, став викладачем LvBS на відкритих програмах управлінського розвитку та MS in Innovations and Entrepreneurship.

І зовсім нещодавно вийшла вже друга книга Олеся Піщака - «Аудит продаж»! Особлівість книги в тому, що вона написана в стилі Workbook. Ви даєте відповідь на трошки більше, ніж 100 питань і за декілька годин оцінюєте власний відділ продажу. В результаті, в руках план з переліком необхідних змін для підвищення продаж в компанії!

Ця книга написана виключно на базі практичного досвіду. В ній немає неперевірених теорій і спірних гіпотез, тільки перелік конкретних інструментів, які важливі у будь якому бізнесі.

«На відміну від українського бізнесу, в західних компаніях аудит продаж не є чимось незвичним. Насправді така процедура дає новий поштовх до розвитку компанії і стимулює важливі процеси: навчання,впровадження нових технологій і набуття компетенцій. Я щодня зустрічаю представників українського бізнесу, які задають питання на кшталт «як збільшити продаж?», «як створити команду?» і т. д. Ця книга дасть багато відповідей на подібні запитання» - Юрій Логуш, Ph.D., проректор Українського Католицького Університету зі стратегії і програмного розвитку Університету, Голова Наглядової Ради LvBS, oдин з найвідоміших топ-менеджерів України (двічі № 1 у рейтингу), 16 років VP у Східній Європі та Середній Азії для компанії Kraft Foods.

І вже зараз книгу можна придбати у Львівській бізнес-школі УКУ!