Конкурс ідей

«Ярмарок ідей» – конкурс,  ініційований Денисом Довгополим, співзасновником та керуючим партнер BVU Group для тих, хто має цікаві ідеї. Автор найкращої ідеї отримає премію 2000 грн. і можливість прослухати майстер-клас Дениса Довгополого разом з учасниками програми MS in Innovations and Entrepreneurship.

Що треба зробити, щоб стати учасником конкурсу?

До 16 березня зареєструватись і описати свою ідею за посиланням

Зокрема, у формі вам треба вказати, яку проблему ви вирішуєте своєю ідеєю/проектом, яка ваша цільова аудиторія, хто ваші конкуренти, який об’єм ринку і хто буде вашими першими клієнтами.  

Оголошення переможця конкурсу відбудеться до 19 березня.

P.S. Заповнивши онлайн форму, ви даєте згоду на те, що ваша ідея може бути опублікована і стає доступна для реалізації без будь-яких зобов’язань. 

"Ми всі (і я зокрема) маємо тенденцію переоцінювати вартість своїх ідей. Ідеї не приходять комусь одному - ми ловимо їх з ноосфери, і часто спостерігаємо, як ідею, що прийшла наче нам, реалізовують інші люди. Реалізація - ось що має надвелике значення і ось що потребує захисту. Ідея - це «я хочу скло, яке не дряпається, на екрані свого телефону». Реалізація - це хімічна формула Gorilla Glass і бізнес-процес від створення скла до його монтажу на ваш смартфон. Формулу - треба захищати. А ідея одночасно прийшла багатьом", - Роман Зінченко.

 

Денис Довгополий

Співзасновник та керуючий партнер BVU Group. Співзасновник першого українського бізнес-акселератора GrowthUP.

Один з лідерів українського венчурного та підприємницького співтовариства. Член ради директорів та наглядової ради декількох стартапів. Є засновником /організатором знакових для галузі заходів: IDCEE, iForum, Silicon Valley Open Doors, Startup Crash Test, Kyiv Startup Week та інших. Читає курс «Підприємництво» у бізнес-школах України. Автор одного з найпопулярніших в Україні hi-tech та VCблогу. Виступив видавцем книги Стіва Бланка «4 шага к Озарению» російською мовою. До створення BVU Group займав керуючи позиції у телеком- компаніях та створив декілька локальних компаній.