Візійна конференція Intro: тренди, які визначають майбутнє

Якщо ви вважаєте, що світ не можливо змінити, це лише означає, що ви не один з тих, хто його змінить 
Жак Фреско, американець, футуролог

Людина майбутнього
Місто майбутнього
Світ майбутнього

19 березня Львівська бізнес-школа УКУ організовує VI щорічну конференцію Intro. Цього разу ми зазирнемо у майбутнє і обговоримо ключові тренди, які вже стоять на порядку денному в світі. Зазвичай, ми не плануємо, виходячи з довготермінової візії. Набагато частіше ми дивимося в майбутнє на найближчі 5, 10 чи максимум 15 років. На візійній конференції Intro ми хочемо разом з учасниками розглянути довготермінові тренди, за якими розвиватимуться ті чи інші галузі.

Футурологи передбачають для нас захопливе майбутнє, де технології створять неймовірні можливості для покращення якості життя. Скажімо, відомий футуролог та керівник DaVinci Institute Томас Фрей впевнений, що в майбутньому наше життя зміниться до невпізнаваності. Сучасні мегаполіси перетворяться в «розумні міста», а конвергенція та інтеграція стануть важливішими, ніж самодостатність.

На конференції ми розглянемо такі основні напрямки:
Тренди у фінансовій та банківській сферах: основні зміни на глобальному фінансовому ринку. Нові методи та шляхи фінансування.
Розвиток людського капіталу (майбутні тренди в освіті): які можливості для кожного з нас відкривають сучасні освітні пропозиції? Як це вплине на ринок праці?
Медицина майбутнього: як персональний підхід до лікування та діагностики вплинуть на якість і тривалість нашого життя? Дослідження генів, клонування, дизайн-ліки: чи є етична межа, за яку не можна переходити науці?
Урбаністика/розумні міста: як міста повинні реагувати на сучасні виклики, збільшення населення, потреби постійного покращення послуг? Як збирати та аналізувати дані, при цьому щоразу ставлячи собі запитання, для кого ми це робимо і якого ефекту досягнемо?
Сталий енергетичний розвиток: які технічні, соціальні та економічні інновації забезпечать становлення сталої енергетики.
Тренди у культурі: як культура формуватиме нове покоління і якою вона повинна бути?

Спікери Intro-2015

Ігор Гордієвич, BTG Pactual, Лондон, Сполучене Королівство

Ігор Гордієвич є партнером компанії BTG Pactual, провідного фінансового інституту з корінням з Бразилії, який спрямований на інвестиції в ринки, що розвиваються. До цього Ігор провів 12 років у UBS, де був керуючим директором і головою CEEMEA Debt Capital Markets з 2008 року. Враховуючи великий досвід Ігоря у сфері інвестиційного банкінгу та обізнаність з регіоном, його експертним оцінкам довіряють найбільші українські корпорації і фінансові інститути, а також іноземні інвестори, зацікавлені в місцевих ринках.

 Роман Зінченко, Greencubator, Київ, Україна

Ентузіаст енергетичних інновацій та «зелених» стартапів, консультант з комунікацій. Уже 5 років Роман просуває підприємницькі можливості та соціальні іновації, які відкривають відновлювана енергетика, сталий розвиток та енергоефективність. Заснована в 2009 році мережа «Greencubator», яку очолює Роман, поєднує українські ініціативи у сфері «розумної енергетики» з партнерами, медіа та інвесторами. «Greencubator» став одним з ініціатором випусків «зелених номерів» українських ділових видань. На базі «Greencubator» було створено платформу EnergyCamp (енергонезалежні конференції під відкритим небом, що працюють виключно від відновлюваних джерел енергії), проведено перший у світі енергохакатон на сонячній енергії TeslaCamp, а також цикл конференцій «Енергоефективні університети»; організовано участь українських енергетичних стартапів у декількох провідних європейських інвестиційних платформах.

Ганс Клоппер, iversity, Берлін, Німеччина

Ганс є одним із засновників порталу онлайн-навчання iversity. Нещодавно презентував книгу у співавторстві з професором Єгуда Елканом про університети XXІ століття. Має ступінь магістра з державного управління в Колумбійському університеті та школи  управління Герті в Берліні, а також ступінь бакалавра в галузі міжнародних відносин технічного університету Дрездена. Був обраний Global Shaper на Всесвітньому економічному форумі і в 2013 році приєднався до ради присяжних Open Education Challenge.

Дмитро Бондар, Київ, Україна
засновник кількох освітніх компаній, лідерів у Східній Європі

Досвідчений консультант у підготовці MBA/MSc, зосереджених на головні бізнес-школи. Засновник і Генеральний директор MBA Strategy в Москві та Києві, #1 MBA|Msc Admission компаній у країнах СНД (Москва, Київ, Алмати). Дмитро успішно підготував близько 200 кандидатів в першу десятку світових бізнес-шкіл та університетів. Обслуговував та консультував потенційних клієнтів MBA приблизно від 30 найбільших російських/ українських компаній: McKinsey, BCG, ТНК -ВР, Ernst&Young, МТС, Київстар, X5Retail та інші. Засновник FastForward - перша європейська компанія, яка організовує близько 30 навчальних поїздок для кращих світових компаній в США, Японії, Китаю, Німеччини та Франції.

Юрій Мончак,  Molecular Diagnostics Laboratory, Монреаль, Канада

Директор лабораторії молекулярної діагностики, професор медичного факультету Макгільського та Монреальського університетів (Канада). Займається дослідженням геному людини на основі молекулярної діагностики. У лабораторії, якою керує проф. Юрій Мончак, науковці винаходять ліки проти різних видів раку. Серед сфери наукових зацікавлень професора – біоетика, наука, яка відповідає на етичні і моральні виклики сучасної науки, зокрема, медицини. На думку Юрія Мончака, традиційна медицина зникне уже через кілька років, їй на зміну прийде індивідуальне лікування: «Революція в медицині полягає в тому, що ми можемо не тільки лікувати, а й передбачати хвороби і запобігати шкоді від них!».

 Юрій Паращак, Emeritus IBM Research, Нью-Йорк, США

 Гостьовий викладач на програмі MSc in Technology Management LvBS,  почесний професор Carnegie Mellon University (США), заслужений директор IBM Research  Smarter Cities, співзасновник Urban Systems Collaborative (NY). Як лідер IBM Research для «Smarter Cities» Юрій несе відповідальність за поєднання 10-ти науково-дослідних лабораторій навколо smarter cities можливостей, що виникають по всьому світу. У цій ролі він також відповідає за інтеграцію науково-дослідного потенціалу матеріалів і процесів, ІТ-інновації, моделювання, оптимізацію та реалізацію стійких рішень з клієнтами IBM у таких галузях як роздрібна торгівля, телекомунікації, електроенергія.

 Владислав Троїцький, режисер, театр «Дах» , Київ, Україна

Художній керівник, режисер, ідейний натхненник Київського   центру сучасного мистецтва «ДАХ» (з 1994-го року), президент Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST (з 2007-го), засновник української фольк-групи «ДахаБраха», бізнесмен, меценат. Викладає в Київському державному університеті театру, кіно і телебачення.

Програма конференції *

Модератори

Софія Опацька
СЕО LvBS

К.е.н., закінчила міжнародні економічні відносини ЛНУ ім. І.Франка, короткострокові програми та стажування у University of Michigan, Bled School of Management, Warsaw School of Economics, Wharton Business School, China Europe International Business School, Hong Kong University of Science and Technologies. Спеціалізується у питаннях управління людьми, організаційної поведінки, побудови організацій, що самонавчаються. Працює у LvBS з дня заснування. 

Олександр Кобзарев

Бізнес-консультант, фахівець з організаційного розвитку компанії, Analist, менеджер, магістр менеджменту організацій. Керівник проекту “Мистецтво урядування”, директор Інституту міста.

 

Дмитро Симовоник

Дмитро відповідає за всі аспекти діяльності компанії «Цитадель Капітал», зокрема за пошук угод та координування процесу залучення інвестицій. Дмитро має понад десятирічний досвід в інвестиційному та управлінському консультуванні та у пошуку топ-менеджерів для компаній різноманітних галузей.

 

Коли: 19 березня 2015 року.
Де: Львівська бізнес-школа УКУ, м. Львів.

Участі у конференції: 300 гривень (без ПДВ).
Вартість покриває витрати на матеріали та каво-перерви.

Учасникам Спільноти LvBS участь безкоштовна.

Зареєструватись на конференцію

*У програмі можливі зміни

Контактна особа:
Анастаcія Гірняк, ahirnyak@lvbs.com.ua, тел. +38 067 673-18-76

Інформаційний партнер