Зустріч Спільноти LvBS «Розвиток методів управління проектами: як управляти вчасно, якісно, не виходячи за межі бюджету»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS 6 березня на зустріч з Сергієм Гвоздьовим.

Тема: «Розвиток методів управління проектами: як управляти вчасно, якісно, не виходячи за межі бюджету»

Основні тези зустрічі:

- що потрібно робити, щоб проект закінчувався вчасно. Усталена думка
- робота, про яку мріє кожен з нас
- як зробити проекти середовищем професійного зростання, обміну досвідом і постійного підвищення планки результатів


Інформація про доповідача:

Сергій Гвоздьов

К. е. н., MBA, партнер Інституту стратегій «Inspira», керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо». Професор операційного і проектного менеджменту.
Основний напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на базі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Один з небагатьох в Україні фахівців із застосування управління проектами на базі ТОС – Методу критичного ланцюга. Викладає курси операційного менеджменту й управління проектами, проводить корпоративні семінари й тренінги з управління рухом продукції в ланцюжках поставок.
Пройшов навчання на міжнародних програмах Japan International Cooperation Agency (Японія), Goldratt Schools (Ізраїль), IESE (Університет Наварри, Барселона), OWZ Консалтингу-Центра (Мюнхен) і Бізнесу-Школи Вейнского Університету (Детройт, США), проводить заняття в провідних школах бізнесу України, Бєларусі, Казахстану, Киргизстана, Росії й США.ий напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на базі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Один з небагатьох в Україні фахівців із застосування управління проектами на базі ТОС – Методу критичного ланцюга. Викладає курси операційного менеджменту й управління проектами, проводить корпоративні семінари й тренінги з управління рухом продукції в ланцюжках поставок.
Сергій сприяв становленню систем управління проектами у таких компаніях, як: Nestle, агрохолдинг «Мрія», Райффайзенбанк Аваль, Luxoft, ДТЕК (Донбаська паливно-енергетична компанія), Горные машины (Луганск), тощо. Japan Tobacco International, Запорізький трансформаторний завод, IDS (один з найбільших виробників мінеральної води в Україні), Fast Food Systems (найбільша мережа ресторанів в Україні), «Вересень +»(регіональний дистриб'ютор харчових продуктів), Avito (регіональний дистриб'ютор Procter and Gamble в Україні), Mens (регіональний дистриб'ютор телекомунікаційного встаткування) і ін.
Викладає операційний менеджмент і логістику, а також технології управління проектами, проводить семінари і тренінги з організації та управління рухом продукції через ланцюжки постачання. У Львівській бізнес-школі УКУ веде "Проектний семінар". 

З питань реєстрації та умов участі у Спільноті LvBS звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua , +38-067-6731876