Інноваційний проект для міст «Smart City»

Український католицький університет спільно з Львівською бізнес-школою та Львівською міською радою запускають короткостроковий проект «Smart City» 24-28 березня, мета якого зробити управління у містах України, зокрема, у Львові більш ефективним, за допомогою використання методів та інструментів підходу «Big Data».

Вестиме курс д-р Юрій Паращак, гостьовий викладач на програмі MS in Technology Management LvBS, почесний професор Carnegie Mellon University, заслужений директор IBM Research Smarter Cities, співзасновник Urban Systems Collaborative.

До участі у курсі ми запрошуємо людей, які займаються управлінням у різних містах України (зі Львова, Києва, Харкова, Одеси перелік міст не є  визначеним і може змінюватися), щоб вони здобули знання та навички ефективного управління містом на основі використання даних.  Для цього організатори запрошують міські адміністрації до співпраці. У ході такої співпраці учасники курсу зможуть на прикладі конкретного міста опрацювати моделі управління і використання великої кількості даних для побудови моделей і їх практичного застосування. Для міста і його адміністрації це означає, що над вирішенням стандартних задач міста працюватимуть люди, які відповідають за такі проекти в містах під керівництвом одного з кращих світових експертів. Як результат, – ці групи вироблять план розвитку міста, базуючись на аналізі даних та кращих методиках.

Також проект «Smart City» покращить співпрацю між управліннями різних міст України і підвищить імідж самих міст як інноваційних осередків, які є в авангарді України. Завдяки проекту «Smart city» збільшиться ефективність функціонування міста і, у підсумку, місто отримає розроблені рішення проблемних точок від найсвітліших голів України.

 

 Юрій Паращак, Emeritus IBM Research, Нью-Йорк, США

 Гостьовий викладач на програмі MSc in Technology Management LvBS,  почесний професор Carnegie Mellon University (США), заслужений директор IBM Research  Smarter Cities, співзасновник Urban Systems Collaborative (NY). Як лідер IBM Research для «Smarter Cities» Юрій несе відповідальність за поєднання 10-ти науково-дослідних лабораторій навколо smarter cities можливостей, що виникають по всьому світу. У цій ролі він також відповідає за інтеграцію науково-дослідного потенціалу матеріалів і процесів, ІТ-інновації, моделювання, оптимізацію та реалізацію стійких рішень з клієнтами IBM у таких галузях як роздрібна торгівля, телекомунікації, електроенергія.


Костянтин Контокоста (Constantine Kontokosta), заступник директора CUSP в Нью-Йоркському університеті

 

 

Анна Дайсон (Anna Dyson), засновник "Школи архітектури, науки та екології" CАSE.

 

 

 

Меттью Басс (Matthew Bass ), заступник директора з розробки програмного забезпечення Corporate and Alumni Relations у Carnegie Mellon University, викладач на програмі MS in Technology Management в LvBS

 

 

 

 Ентоні Каррато (Anthony Carrato), IBM, головний архітектор в IBM Analytics, організатор системи «Supporting Smarter Cities»

 

 

Стати учасником проекту «Smart City»  (дедлайн подачі заявок - 16 березня)

Результати впровадження проекту «Smart City»у місті

- Можливість для керівництв працювати з людьми, які здатні формулювати потребу в даних, структурувати її, проводити аналіз та робити висновки/підтверджувати гіпотези;
- Налагодження розвитку інформаційних систем від потреби, з точки зору аналізу та розуміння міста, тенденцій, залежностей, дослідження тощо;
- У майстерні (workshop) візьмуть участь працівники з різних департаментів міста та інших міст, що допоможе налагодити комунікацію;
- Вивчення та розуміння кращих практик «Smart City» у світі. Переглянути/розробити практики по роботі з даними, та підняття ефективність взяємоінтеграції різних підрозділів міста. Впровадження проектів на місцях.

Переваги для учасників проекту «Smart City»
- Можливість отримати нові знання і працювати з викладачем зі світовим іменем Юрієм Паращаком, який допомагав будувати  центр управління містом у Нью-Йорку, керівником R&D центру, IBM Smart City Solution, cьогодні керівником напрямку Smart City в Carnegie Mellon University (США)
- перейняти знання у кращих експертів у своїй галузі
- активне навчання у аудиторії з викладачами і застосування отриманих знань/впровадження вивчених інструментів на практиці

Щоб стати учасником проекту, треба взяти участь у відборі, заповнивши  аплікаційну форму до 16 березня.
*Участь у програмі безкоштовна. Учасники з інших міст забезпечують своє проживання та харчування самостійно. 

Більше про контент програми тут: tiny.cc/smartcity (онлайн документ)
Програма тут: Smart City Program 

Дати проведення: 24-28 Березня 2015р

Координатор проекту: 
Михайло Думанський, mdumanskyi@lvbs.com.ua,+38(067) 675 66 08

Контактна особа:
Василь Матяшовський, vmatyashovskyy@lvbs.com.ua, +38 (093) 2103543

Проект «Smart City» у Львові реалізовуємо спільно з Львівською міською радою.

 

 

 

 

Інформаційний партнер проекту