Закінчується набір на програму KEMBA (вартість зафіксована у гривнях)

У час кризи інвестуйте в себе і свій розвиток!         

Вартість KEМВА LvBS зафіксована у гривнях.

Ярина Бойчук, директор академічних програм LvBS

У часи кризи зростає попит на навчання на програмах управлінського розвитку, зокрема рівня МВА. Така світова тенденція стосується і України. Сама криза спонукає до пошуку нових відповідей, можливостей, ринків. І нові можливості для бізнесу виникають саме тому, що більшість воліє пересидіти та говорить, що це поганий час для розвитку бізнесу. Як наслідок, ті, хто бачить можливості та готовий до зростання і розвитку, не мають конкуренції.

Навчання на програмі Key Executive MBA програмі дає учасникам не просто нові актуальні знання та систематизує попередній досвід, а також сприяє виходу за межі середовища власного бізнесу. А це значно розширює горизонт бачення нових можливостей та мережу контактів. А головне –  надає впевненості і надихає на втілення проривних рішень, саме таких, яких вимагають виклики кризового періоду.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПРОГРАМУ MBA

 Михайло Сало, фінансовий директор LvBS

У час кризи ми всі застановляємось над тим, де заощадити або ж куди вигідно інвестувати гроші, щоб вони не знецінились. Ми встановлюємо в будинках котли на альтернативні джерела енергії, бо у майбутньому це дозволить нам менше витрачати газу. Ми купуємо енергоощадні LED-жарівки, бо вони дозволять суттєво заощатиди на електроенергії в майбутньому. Ми купуємо автомобілі з гібридними двигунами, щоб менше витрачати на паливо.


Здебільшого ми думаємо про інвестиції для зменшення майбутніх витрат. Цей крок правильний, проте справжнє рішення знаходиться не у зменшенні витрат, а в збільшенні доходів.

Інвестиції у заощадження –  обмежені в часі (жарівка працюватиме 5 років, авто чи система опалення, можливо, 10) і є незалежними від нас (ми не впливаємо на ціну газу чи бензину). Вони заощадять не більше, ніж певний відсоток від наших витрат. Освіта  залишається з нами до кінця життя. Вона не обмежує нас нашими витратами, а відкриває очі до нових унікальних можливостей, де SKY IS THE LIMIT!

Вартість програми - 260 000 грн + € 3 500 міжнародний навчальний тур 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ МВА

Будемо раді відповісти на ваші запитання! 
Ірина Світящук, менеджер програми. 
isvityashchuk@lvbs.com.ua 
тел.: +38 032 240 99 59, моб. +38 098 350 35 56