LvBS виступить партнером майстер-класу Іцхака Адізеса

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) виступить освітнім партнером єдиного майстер-класу в Києві Іцхака Адізеса «Управління змінами в умовах невизначеності», організованого компаніями IdeasFirst і Adizes Institute.

Програма майстер-класу носить максимально практичний характер — д-р Адізес буде не просто ділитися своїми думками і досвідом, він прокоментує організаційні структури підприємств — учасників майстер-класу і вкаже на можливості їх оптимізації. У завершальній частині майстер-класу буде показаний відеофільм про мексиканську компанію, яка зросла в десятки разів, втілюючи в життя методологію Адізеса, а українські клієнти, які вже багато років використовують цю методологію, поділяться своїм досвідом.
Увечері 28 травня під час закритої VIP-вечері Іцхак Адізес розповість про те, як створювати систему мотивації в компанії, в тому числі для топ-менеджерів (11-а фаза трансформації компанії). Ця тема не описана в жодній з книг доктора Адізеса і ніколи не звучить у відкритих форматах.
«Експерти такого рівня приїжджають в Україну не часто. Ми впевнені, що саме сьогодні ідеї Адізеса будуть надзвичайно корисні топ-менеджерам і власникам компаній, які працюють в непростих економічних умовах сучасної України», — коментує Ірина Бондаренко, керуючий директор компанії IdeasFirst.

Доктор Іцхак Калдерон Адізес (Ichak Kalderon Adizes) — один із найкращих бізнес-мислителів і один із найглибших спікерів сучасності, світовий експерт у сфері менеджменту та ефективності ведення бізнесу, засновник і директор міжнародної консалтингової організації Adizes Institute (США). За останні 35 років, консультуючи комерційні організації та держави, він створив не просто теорію, а цілу методологію та філософію ведення бізнесу. Його шанують гіганти світового бізнесу, а всесвітньо відомі економісти називають його гуру сучасного менеджменту. Іцхак Адізес займає 28-му позицію в рейтингу «100 найкращих консультантів у сфері лідерства» (Executive Excellence Journal), а Adizes Institute входить в десятку кращих консалтингових компаній світу згідно рейтингу Leadership Excellence Journal.

Докладна програма майстер-класу