LvBS виступить інноваційним партнером хакатону Енергетичної свободи Hack4energy

13-15 березня у Києві, Львові, Дніпропетровську, Одесі, Тернополі та Рівному пройде  Hack4energy - хакатон зі створення технологічних та поведінкових рішень, які дадуть сотням тисяч українців можливість економити на енергії, спільними зусиллями стабілізувати енергосистему, боротися з відключеннями та енергетичною окупацією. Ми пропонуємо отримувати енергію зі зміни поведінки, з ввімкненої уваги, з простих звичок, які економлять гігавати електроенергії та мільярди кубометрів газу. Львівська бізнес-школа виступить інноваційним партнером даної події.

Ми запрошуємо до участі в Hack4energy програмістів, дизайнерів, розробників соціальних ігор та мобільних додатків, спеціалістів з гейміфікації та поведінкової економіки, енергетики та технологій, психологів та соціологів, рекламістів та SMM-менеджерів, аніматорів та відео-продюсерів, журналістів та копірайтерів - всіх, хто можуть і хочуть стати агентами поведінкових змін в енергетиці.

На переможців чекають грошові призи, а найкращі команди матимуть можливість представити свої проекти на Pitch Day 15 квітня в Києві та отримати менторську підтримку від Startupbootcamp Berlin.  

Hack4energy - перший із циклу Хакатонів Енергетичної свободи, організований українською платформою енергетичних інновацій Greencubator та за підтримкикола небайдужих друзів та партнерів: Фонда Конрада Аденауера, компанії Телепортус, O2PR, Izolyatsia, Startup Depot, Академії Шаг, Innovation Box, Дніпропетровської облради, Еремурусу та спільноти волонтерів.

Дізнавайтеся більше про Hack4energy та долучайтеся, як учасники, партери, ментори та локації на сайті  

Довідка:
Greencubator — громадська організація, створена у 2009 році з метою розкриття та розвитку енергетичних талантів та просування енергетичної культури, енергоефективності та сталого розвитку. Greencubator реалізує проекти у сфері зеленого підприємництва, освіти, соціальних інновацій та медіа, спрямовані на розкриття можливостей відновлюваної енергетики та сталого споживання. 

З питань участі Hack4energy:
Ксенія Чоні
kseniya@greencubator.info, 093 168 23 32

З питань партнерства:
Роман Зінченко
roman@greencubator.info, 067 449 28 76