Триває реєстрація на професійні програми магістерського рівня!

У Львівській бізнес-школі триває реєстрація на професійні програми магістерського рівня! Все, що вам потрібно, просто подати заявку на участь у програмі. 

Key Executive MBA для керівників та власників бізнесу
Key Executive MBA дозволить не лише розвинути власні компетенції, а й цілеспрямовано використовувати їх для досягнення успіху та здійснення амбітних проривів як власних, так і бізнесових. Основні курси програми Key Executive MBA повністю відповідають вимогам ринку та особливостям сучаного менеджменту. Програма акумулює інтелектуальні управлінські концепції та досвід (український і міжнародний), а також допомагає учасникам краще розуміти бізнес і його оточення як єдине ціле, бачити взаємозв’язки і взаємодії окремих елементів організації та їх вплив один на одного і систему в загалом.

Ключові особливості програми:
• Творення унікальних проривних ідей на перетині бізнесового, філософського, гуманітарного та мистецького просторів. 
• Впровадження інноваційних високоціннісних і низькозатратних проектів/стратегічних ходів 
• Інтенсивний особистісний розвиток через спілкування, рефлексію та індивідуальний супровід. 

Наповнення програми Key Executive MBA враховує усі міжнародні вимоги до класичної програми МВА, а також включає складові, які сприяють розвиткові учасників як цілісних особистостей: філософську, культурологічну, історичну, мистецьку


MSc in Technology Management
 для ІТ-управлінців 
Програма магістерського рівня № 1 у Східній Європі з управління технологіями  створена для тих, які прагнуть поглибити свої знання в галузі управління, краще зрозуміти бізнес та стратегії розвитку продукту і набути навичок міжособистісного спілкування. Програма також є ідеальним середовищем для реалізації власного проекту.

Навчальна програма базується на трьох основних стовпах – технології, бізнес і менеджмент, м’які навички (soft skills). Учасники вивчають ІТ-концепції та стратегії, архітектуру і розробку ІТ-рішень, бізнес-комунікації, управління технологіями, фінанси та прийняття бізнес-рішень, управління підприємством, лідерство.

MA in Human Resources and Organization Development 
для тих, кого цікавить професія управління персоналом та організаційний розвиток
Основне завдання – виховувати справжніх HR-професіоналів. Ми співпрацюємо з багатьма HR-практиками – це фахівці, які займають або займали позиції директорів з персоналу в компаніях рівня Microsoft, Kraft-Foods тощо, мають налагоджену систему управління персоналом і можуть поділитись досвідом. Також програма активно співпрацює з міжнародним центром «The Socio-Economic Approach to Management» (SEAM) в університеті св. Томаса (University of St. Thomas),США. Ті учасники  які оберуть спеціалізацію організаційний розвиток, отримають сертифікат міжнародного центру SEAM.

Особливість програми:
- ціннісноорієнтований підхід до управління персоналом (з людським обличчям) на противагу підходу до працівників як до ресурсу,
- соціально-економічний підхід (Socio economic approach to management), який дозволяє знаходити внутрішні сховані ресурси в компанії через правильну політику по відношенню до персоналу,
- практичність – учасники впродовж навчання будуть виконувати цілий ряд проектів в компаніях, які співпрацюють з LvBS.

MSc in Innovations and Entrepreneurship для молодих стартаперів
Програма створена для молодих людей, які прагнуть реалізовувати власні інноваційні проекти. Вона пропонує інтерактивний формат навчання, майстер-класи з успішними підприємцями та керівниками, стажування в міжнародних і національних компаніях, менторство. За час навчання учасники отримують прикладні знання зі сфери фінансів, юриспруденції, економіки, маркетингу, проектного менеджменту, бізнес-комунікацій, особистісного розвитку, стратегій, управління інноваціями. Навчання скероване для того, щоб учасник розпочав власний стартап-проект.

Однією з численних можливостей, що надає Програма з інновацій та підприємництва є Лабораторія ідей. Це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.

Як отримати стипендію?

Детальнішу інформацію Ви можете отримати
за телефоном +38 098 35 03 556 
aбо написавши листа на b_school@lvbs.com.ua