Pre-development program: програма розвитку Львівської бізнес-школи УКУ

Реєстрацію на «Pre-development program IdeasLab» продовжено до 6 квітня!

14 квітня у Львівській бізнес-школі УКУ стартує програма розвитку «Pre-development program IdeasLab».

Створення, розвиток та зростання бізнесу неможливі без людей, які готові зростати самостійно і змінювати світ довкола. Для молодих і підприємливих людей, які мріють реалізувати свою ідею, Львівська бізнес-школа пропонує програму розвитку «Pre-development program IdeasLab».

Pre-development program це:
- 7 тижнів інтенсивного навчання у Лабораторії ідей LvBS (раз на тиждень по 4 години, 16:00 - 20:00)
- менторська підтримка проектів (раз на тиждень 1,5 год. консультації експертів)
- представлення проектів перед інвесторами і можливістьвиграти стипендію на навчання на Програмі з інновацій та підприємництва* (MS in Innovations and Entrepreneurship)

*для навчання наПрограмі з інновацій та підприємництва учасники мають володіти англійською мовою не нижче рівня «intermediate».

Старт програми 14 квітня

Щоб подати заявку на участь у  Pre-development program, потрібно заповнити онлайн форму.

Спікери Pre-development program

Володимир Семенишин – Solution Service Product Manager в SoftServe. Понад 10 років роботи в ІТ: маркетинг, HR та бізнес девелопмент. Найкращий маркетинг-директор України 2011 року, кандидат економічних наук. 9 років очолював відділ маркетингу персоналу SoftServe, тренер з особистої ефективності та комунікації, консультант з маркетингу, автор та засновник проекту «EmployerBrand» в Україні.

 

Наталка Шпот – викладач LvBS, організаційний консультант, коуч, практикуючий психолог. Має 15 років управлінського досвіду в галузі інформаційних технологій, у сфері управління персоналом та створення веб-проектів, досвід HR-директор ІТ-компанії Eleks.

 

Максим Лисак – виконавчий директор та співзасновник бізнес-інкубатора Startup Depot. Працював у таких сферах як промоція, економічний розвиток, розвиток інновацій тощо. Учасник програми MS in Innovations and Entrepreneurship. Сертифікований проектний менеджер.

 

Тимофій Александронець – керівник ІТ-управління Львівської міської ради, екс-президент AIЕSEC Львів. Співзасновник «Альтернативної кави» та студії комп’ютерної анімації «Marveo Studio». Випускник MS in Innovations and Entrepreneurship.

 

Лілія Боровець – учасниця програми MS in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи. Співзасновниця платформи соціального підприємництва «Дія в Україні» та Центру інноваційної освіти для дітей 10-13 років «Про.світ».

 

Лариса Немеш – співзасновник соціального Інтернет-проекту «balala.com.ua», екс-президент AIЕSEC Україна. Випускниця MS in Innovations and Entrepreneurship.

 

 

Ольга Садоха – викладач Львівської бізнес-школи з ефективного управління командою для керівників, управління персоналом для менеджерів з персоналу. Сертифікований коуч.

 

Ярина Бойчук – академічний директор Львівської-бізнес школи. Має 15 років практичного досвіду в бізнесі, включно з управлінням та розвитком сімейної компанії, створення та управління стартап проектами, представництва інтересів іноземних компаній в Україні.

 

Зареєструватись на програму  

Теми Pre-development program

1. «Де шукати ідеї? Маркетингові тренди»
2. «Креативні прийоми створення ідей»
3. «Побудова ефективної презентації для інвестора. Валідація ідей»
4. «Інновації на перетині», «Де шукати кошти для впровадження ідеї, як шукати перших клієнтів?»
5. «Як шукати та будувати команду?»
6. «Бізнес-моделювання»

Ти можеш стати учасником Pre-development program, якщо:

- маєш цікаву ідею і хочеш втілити її в життя, але тобі бракує знань і досвіду;
- бачиш свій професійний розвиток у сфері інновацій та підприємництва;
- створив свій проект, але не знаєш, куди рухатися далі
- хочеш у своїй команді об’єднати професіоналів
- до 6 квітня заповниш аплікаційну форму для участі у програмі:)

Старт програми – 14 квітня.
Дедлайн подачі заявок 6 квітня
Вартість навчання на програмі – 799 грн.

Зареєструватись на програму 

Графік навчальних модулів*:
1 модуль – 14 квітня
2 модуль – 21 квітня
3 модуль – 28 квітня
4 модуль – 5 травня
5 модуль – 12 травня
6 модуль – 19 травня
7 модуль (креш-тест) – 26 травня

Тривалість модуля: 4 години із 16:00 до 20:00
*У графіку модулів можливі зміни

У міжмодульний період учасники матимуть час для читання, а також можливість консультуватися із менторами у комфортному середовищі Лабораторії ідей щодо вдосконалення власних ідей. Заняття відбуватимуться у інтерактивному форматі, з використанням кейсів та участю у дискусіях.

Ментори програми:


Михайло Сало – фінансовий директор LvBS, викладач з фінансів.. Стажувався у фінансовому департаменті Seton Hall University, США. Протягом 5-ти років очолював Фінансовий відділ УКУ та працював заступником першого проректора з питань фінансово-господарської діяльності.

 

Тарас Вервега – член ради директорів ІТ-компанії «SoftServe», яка є однією з провідних на IT-ринку країни та активно співпрацює зі США. 

 

Дмитро Косарєв – співзасновник компанії «N-iX». Більше 20 років присвятив IT-індустрії та розвитку IT-галузі у Львові. Є одним зі співзасновників компанії N-iX у Львові та співзасновників «Lviv IT School». Останні роки займається питаннями освіти в IT.

 

Ігор Лужанський – співзасновник компанії «Neadevis», працює у сфері ІТ-індустрії уже більше ніж 10 років з провідними міжнародними компаніями, такими як British American Tobacco, Deloitte, SABMiller та українськими компаніями.

 

Антон Скрипник – співзасновник  та  виконавчий директор компаній «STATR» та «KindGeek». Має десятирічний досвід  у сфері ІТ-індустрії. Ментор проектів учасників програми MS in Innovations and Entrepreneurship

 

Щоб подати заявку на участь у «Pre-development program» потрібно заповнити онлайн форму. Щоб побудувати бізнес-модель власного проекту рекомендуємо використовувати онлайн бізнес-канву. 

Контактна особа:
Михайло Думанський, mdumanskyi@lvbs.com.ua,+38 067 675 66 08

 

«Не варто боятися говорити про свою ідею вголос. Сьогодні одна і та ж ідея виникає в декількох людей у різних куточках світу одночасно. Виграє той, хто швидше перейде від ідеї до процесу її втілення», – Софія Опацька, декан LvBS.«Ми всі (і я зокрема) маємо тенденцію переоцінювати вартість своїх ідей. Ідеї не приходять комусь одному – ми ловимо їх з ноосфери, і часто спостерігаємо, як ідею, що прийшла наче нам, реалізовують інші люди. Реалізація – ось що має надвелике значення і ось що потребує захисту. Ідея – це «я хочу скло, яке не дряпається, на екрані свого телефону». Реалізація – це хімічна формула Gorilla Glass і бізнес-процес від створення скла до його монтажу на ваш смартфон. Формулу треба захищати. А ідея одночасно прийшла багатьом», – Роман Зінченко, засновник Greencubator.