Відкритий майстер-клас «Value Management» з Томом Гілбом

Запрошуємо вас на відкритий майстер-клас «Value Management» з Томом Гілбом, "дідусем" Agile. Майстер-клас відбудеться 26 березня о 18.00 у Львівській бізнес-школі УКУ (вул.Хуторівка 35А, авд.321).

Реєстрація на подію закрита, адже є багато зацікавлених, а кількість місць обмежена. Слідкуйте за наступними подіями програми MS in Technology Management.

«Value Management» - анотація від Тома Гілба


"Під «value management» мається на увазі визначення критичних показників цінності для ключових зацікавлених осіб та економічно-ефективне управління процесом їх забезпечення.

Під цінністю розуміється не лише грошова цінність. Це поняття також включає властивості та характеристики продуктів і послуг, через які люди захочуть їх придбати, рекомендувати, купувати повторно і загалом сприяти успішній діяльності підприємств.

Перша основна проблема полягає в тому, що керівництво, як правило, не розуміє, що красивих слів недостатньо для досягнення бізнес-цілей. Від них часто можна почути щось на кшталт «у нас буде найкращий в країні сервіс» або «ми забезпечимо високий рівень задоволення наших працівників своєю роботою». Це ще називають «словесним поносом». Ми повинні точніше визначити основні поняття (сервіс, задоволення) і кількісно вимірювати рівень покращення. Ми повинні описувати цінність цифрами, а не лише емоційно-експресивними словами. Назвімо це «проблемою постановки чітких управлінських цілей».

Друга основна проблема пов’язана зі стратегіями чи рішеннями, тобто засобами для досягнення поставлених цілей. Ми повинні вміти оцінювати, а потім вимірювати очікуваний внесок кожної стратегії в досягнення всіх наших цілей, а також вартість всіх наших обмежених ресурсів. Ми це робимо за допомогою потужного інструмента управління, який ми самі розробили, і який називається «Impact Estimation Table» (IET, таблиця оцінки впливу). IET створює кількісну модель всього процесу планування і виконання. Цей інструмент набагато краще «збалансовує» показники, аніж метод BSC (balanced scorecard, метод збалансованої системи показників).

Третя основна проблема – це створення цінності. Ми глибоко (до фанатизму) переконані, що всі проекти повинні почати давати вимірювану цінність зацікавлених особам вже через тиждень після початку планування. Ми повинні продовжувати створювати цінність, поки не досягнемо всіх поставлених вимірюваних цілей.

 Зараз ми працюємо над написанням книги, яка охопить всі вищезазначені теми. Можете переглянути чорновий варіант. Сподіваємося, що після цього Ви захочете почути презентацію від автора, і що ці потужні ідеї змінять Вашу професійну діяльність."

Про експерта
Том Гілб народився в Пасадені в 1940 році.  У 1956 році він переїхав до Лондона, а в 1958 році – емігрував у Норвегію, де 5 років працював на компанію IBM і де зараз живе і працює, коли не подорожує.
Основна частина його професійного досвіду пов’язана зі сферою програмної інженерії, але з 1983 року він також займається проблемами корпоративного управління на рівні топ-менеджменту, а з 1988 року – побудовою великомасштабних систем (авіація, телекомунікації та електроніка).
Том Гілб є незалежним викладачем, консультантом і письменником. Він опублікував дев’ять книг, серед яких книга «Метрики програмного забезпечення» (Software Metrics, 1976), яка ввела цей термін і стала основою для створення моделей  IBM CMM/SEI і CMM/CMMI 4-го рівня. Більше


По детальнішу інформацію звертайтесь до:
Дзвінки Завалій,
Менеджера програми
Софії Ліщинської,
координатора програми
+38 (098) 350 35 56
itmaster@lvbs.com.ua