Бізнес-сніданок з Левом Підлісецьким в Одесі «Стратегія розвитку України: роль бізнесу на місцях»

25 березня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує одеських підприємців на бізнес-сніданок з Левом Підлісецьким, народним депутатом України.

Тема зустрічі «Стратегія розвитку України: роль бізнесу на місцях».

Місце зустрічі: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56, «Перрон №7».
Початок о 9:00

Реєстрація на бізнес-сніданок є обов'язковою.
Контактна особа Роксолана Кравчук
rkravchuk@lvbs.com.ua, +38 097 75 88 027

Лев Підлісецький – народний депутат України, член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Випускник програми Key Executive MBA LvBS.
Працював головою правління у ВАТ «Південьзахіделектромережбуд» та генеральним директором у ПАТ «Південьзахіделектромережбуд» (будівництво високовольтних ліній ЕП та ПС). Ініціатор та засновник туристичної компанії «Чудо тур». Був ініціатором та президентом Львівського туристичного альянсу. Експерт у сферах: електроенергетика, туризм.

Лев Підлісецький про бізнес та цінності:

«Без засадничих людських цінностей бізнес не може нормально функціонувати. Якщо людина має певну систему цінностей, то це більше, ніж просто бізнес-підходи у справі. Вона розуміє, що треба робити дещо більше, ніж просто заробляти. Безцінним для мене є також поняття довіри. Ти маєш довіряти іншим і сподіватись, що довіряють тобі. Ще одним важливим фактором є відповідальність. У керівника є своя зона відповідальності, у працівника своя. Від людей, які поруч з тобою, залежить все: кожен у команді виконує свою роботу, яка дає загальний результат, тому має бути професійний підхід».

Партнери бізнес-сніданку