Майстер-клас «Data, Big Data and Lies» з Юрієм Паращаком

Програма MS in Technology Management запрошує Вас долучитись до майстер-класу  «Data, Big Data and Lies» з Юрієм Паращаком. Майстер-клас відбудеться 1 квітня о 18.00 за адресою: м.Львів, вул.Козельницька 2А, авд.305.
Вартість - 200 грн.
Участь для учасників MS in Technology Management - безкоштовна.

Анотація події:
"Як сказав герой Сервантеса Дон Кіхот: «Факти є ворогом правди».  Так само й з «великими даними» (Big Data): вони вдають з себе щось нове і приховують той факт, що насправді існують вже давно. Вони, можливо, і несуть в собі певну новизну з огляду на те, що їхній обсяг значно збільшився, а інструменти для їхнього аналізу постійно вдосконалюються. Однак правда в тому, що різноманітні галузі та органи влади вже протягом десятиліть використовують «великі дані», щоб зрозуміти «сиру» інформацію, закладену в даних.   

Цей майстер-клас буде в основному присвячений двом аспектам даних:
(a) Як різні галузі користаються перевагами даних
(б) Як їх використовують міста

Я не хочу, щоб це була просто лекція, тому попрошу учасників підготувати короткий опис поняття «Big Data», а також написати, як, на їхню думку, застосовуються «великі дані» та якими галузями. Учасники повинні мати з собою 10 url-адрес або документів з описом Big Data, на основі яких ми проаналізуємо відмінності різних підходів і розглянемо, які аналітичні методи краще використовувати для досягнення тих чи інших результатів."

Юрій Паращак, Emeritus IBM Research, Нью-Йорк, США
 Гостьовий викладач на програмі MSc in Technology Management LvBS,  почесний професор Carnegie Mellon University (США), заслужений директор IBM Research  Smarter Cities, співзасновник Urban Systems Collaborative (NY). Як лідер IBM Research для «Smarter Cities» Юрій несе відповідальність за поєднання 10-ти науково-дослідних лабораторій навколо smarter cities можливостей, що виникають по всьому світу. У цій ролі він також відповідає за інтеграцію науково-дослідного потенціалу матеріалів і процесів, ІТ-інновації, моделювання, оптимізацію та реалізацію стійких рішень з клієнтами IBM у таких галузях як роздрібна торгівля, телекомунікації, електроенергія.

За подальшою інформацією просимо звертатись:
itmaster@lvbs.com.ua or +380983503556