Прес-сніданок з Юрієм Паращаком «Розумні міста (Smart City) і Львів: нові виклики, можливості та перспективи»

2 квітня о 10:00 Львівська бізнес-школа УКУ та Львівська міська рада запрошують представників медіа на прес-сніданок з Юрієм Паращаком, заслуженим директором IBM Research Smarter Cities, співзасновником Urban Systems Collaborative у Нью-Йорку, почесним професором Carnegie Mellon University (США).

У Львові Юрій Паращак розповість про проект «Smart City», який він реалізовував в УКУ спільно з Львівською міською радою.  45 учасників з усієї України протягом 5-ти днів працювали у 7 підрозділах міста і шукали інноваційні рішення для стандартних завдань міста, застосовуючи інструменти аналізу Big Data. Юрій Паращак розповість про результати проекту: які конкретні пропозиції місто може втілити уже завтра, щоб стати ефективнішим і зменшити витрати.

Тези зустрічі:
- Smart city (розумне місто): інноваційний погляд на розвиток міста, кращі світові практики  і можливості для Львова.  
- Коли і за яких обставин Львів може стати «розумним містом»?   
- Підсумки проекту Smart City у Львові: що можна впровадити уже найближчим часом?

Учасники прес-сніданку:
Юрій Паращак, IBM, Нью-Йорк
Тимофій Александронець, керівник ІТ-управління Львівської міської ради
Василь Матяшовський, керівник академічної ради програми MS in Technology Management, керівник проекту «Smart City» у Львові
Олександра Сладкова, заступник директора департаменту розвитку Львівської міської ради, учасниця проекту «Smart City»

Початок –  2 квітня, 10:00 
Місце проведення: кав’ярня «Світ кави», пл. Катедральна, 6, м. Львів.
Акредитація на прес-сніданок є обов’язковою. Акредитація за адресою media@lvbs.com.ua, 38067 67 56 608 Вероніка Саврук.   

 «Завдяки правильному аналізі даних, міста майбутнього зможуть прогнозувати своюдіяльність, результати свої рішень і краще розуміти як взаємодіють його підсистеми. Це все відбуватиметься прозоро і завдяки цьому можна заощадити від 20 до 50% витрат. Фахівець з урбаністичних даних – нова професія, яка з’явиться незабаром. З’являтимуться також  нові компанії, навіть у автомобільній промисловості, які будуть ці дані збирати», – Юрій Паращак.

 

Довідка

Юрій Паращак, Emeritus IBM Research, Нью-Йорк, США

Почесний професор Carnegie Mellon University (США), заслужений директор IBM Research  Smarter Cities, співзасновник Urban Systems Collaborative (NY),  гостьовий викладач на програмі MSc in Technology Management LvBS. Як лідер IBM Research для «Smarter Cities» Юрій несе відповідальність за поєднання 10-ти науково-дослідних лабораторій навколо smarter cities можливостей, що виникають по всьому світу. У цій ролі він також відповідає за інтеграцію науково-дослідного потенціалу матеріалів і процесів, ІТ-інновації, моделювання, оптимізацію та реалізацію стійких рішень з клієнтами IBM у таких галузях як роздрібна торгівля, телекомунікації, електроенергія.

Учасники проекту Smart City у Львові

«Smart Cities» – це практичний курс, під час якого учасники отримали широке розуміння нової галузі  Urban Systems (міські системи), яка використовує реальні дані, щоб допомогти містам покращити якість життя своїх мешканців.  Новий підхід до функціонування міста «Smart Cities» вже застосовують по всьому світу, зокрема,  в таких містах, як Дублін, Лондон, Манчестер, Барселона, Ніцца, Нью-Йорк, Міннеаполіс, Чикаго, Сан-Франциско, Гуадаладжара, Ріо-де-Жанейро, Сантьяго, Пекін, Шанхай, Токіо, Крайстчерч, Таунсвіль і Перт.  Ці міста розуміють, що за допомогою використання та аналізу реальних даних, вони можуть робити більше з меншими затратами, і покращувати різні аспекти функціонування міста, наприклад, управління дорожнім рухом, економічний розвиток, туризм, викиди в атмосферу, енергетика, обробка стічних вод, очищення води та оновлення інфраструктури.

Детальніше про курс у Львові