reflexio: зупинитися, щоб зрозуміти себе

17-21 червня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на програму reflexio, яка створена на перетині бізнесового, філософського та гуманітарного просторів.
 
Протягом п’яти днів в мальовничому куточку Карпат, у тиші Гошівського монастиря запрошуємо Вас разом з лідерами суспільної думки замислиться над завжди актуальними питаннями лідерства, моралі, цінностей, покликання, відповідальності, довіри.


Серед менторів reflexio: правозахисник Мирослав Маринович, владика Венедикт (Алексійчук), художник Михайло Демцю, філософ Володимир Турчиновський, отець Володимир Ждан та ін.

Програма reflexio це можливість:
- Переосмислити себе, своє покликання та життєву місію
- Віднайти внутрішню мотивацію і внутрішні сили для руху вперед
- Провести час у тиші монастиря, спілкуватися з людьми, з якими зазвичай не перетинаєтеся
- Навчитися слухати і чути, щоб переосмислити важливі речі
- Подивитися на бізнес з іншої точки зору

Зареєструватись на програму reflexio

Ментори reflexio:

 

Владика Венедикт (Алексійчук) – єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, монах студійського уставу. Душпастирював в монастирі святих Бориса і Гліба у Полоцьку. Одночасно працював на парафіях у Вітебську, Могильові, Гомелі, Бресті. Був духівником у молодіжній християнській організації в Мінську. Був обраний ігуменом Святоуспенської Унівської лаври. 


 

Мирослав Маринович – правозахисник, дисидент, проректор Українського католицького університету.

 

 

 Михайло Демцю – український художник-постімпресіоніст та експресіоніст. Його розписи порцеляни для німецької фірми «Розенталь» стоять у художньому музеї цієї компанії на почесному місці між розписами Сальвадора Далі та Енді Воргола, і про них із задоволенням відгукувався Версаччі. В 2003 році на Фестивалі кераміки (Вестервальд, Німеччина) Михайло Демцю здобув гран-прі.

 

Володимир Турчиновський – PhD, доктор філософії, очолює Міжнародний інститут етики та проблем сучасності (International Institute for Ethics and Contemporary Issues), член Наглядової ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), у минулому – проректор зі стратегічного розвитку Українського католицького університету.  

 

 

Отець Володимир Ждан – доктор пасторального богослов’я, канцлер Стрийської єпархії УГКЦ. 

 

В умовах шаленого темпу життя керівникам необхідно блискавично реагувати на виклики, які постають перед ними щодня. За таких обставин кожен керівник відчуває потребу зупинитись і замислитись над тим: «Де я є зараз, де хочу бути і яку цінність несу я, моє життя і те, чим я займаюсь». reflexio – це запрошення відкинути термінове, щоб замислитись про важливе. Ми пропонуємо цю програму для того, щоб вчитися, рефлексувати та слухати. Спілкуючись з моральними лідерами, у вас буде можливість викристалізувати справжні пріоритети ефективного лідерства.

reflexio (з лат. звернення назад) – унікальна здатність людської свідомості в процесі сприйняття діяльності сприймати й саму себе, внаслідок чого людська свідомість постає як самосвідомість.

У програмі reflexio:

- Духовні бесіди з владикою Венедиктом (Алексійчуком)
- Бізнес-ланч з ректором Українського католицького університету о. д-ром Богданом Прахом
- Філософські читання з Володимиром Турчиновським
- День духовної віднови з отцем Василем Жданом  
- Майстер-клас з малювання від Михайла Демцю
- Дискусія з Мирославом Мариновичем
- Можливість рефлексії у тиші Гошівського монастиря у мальовничому куточку Карпат
- Нові знайомства, спільні мандрівки, вечері, і ще багато  приємних сюрпризів, які для вас приготувала команда Львівської бізнес-школи 

Зареєструватись на програму reflexio

Контактні особи: Анастасія Гірняк,+38 067 67 56 608, ahirnyak@lvbs.com.ua
Роксолана Кравчук: +38 067 67 31 876, rkravchuk@lvbs.com.ua

Вартість програми (без ПДВ):
Для однієї особи – 10 тис. грн. 
Для двох осіб – 17 тис. грн. 
Для учасників Спільноти LvBS – 5% знижка 
(у вартість включені: проживання, харчування, переїзди у рамках програми).

Відгуки учасників програми reflexio

Сергій Контірук, корпоративний директор з юридичних питань «Астра Київ»
Програма reflexio дає нагоду поринути у власне світовідчуття, усвідомити себе та своє місце в цьому швидкоплинному світі. Особливо це важливо для нас, українців, у цей складний і важливий час для нації, для країни та цілого світу час. Усвідомлення себе приходить через, на перший погляд, просту річ – через повернення до основ, до розуміння місця, яке займає Бог у нашому житті, до розуміння важливості відновлення викривлених зматеріалізованим сьогоденням наших стосунків із Богом. Осмисленню усього цього сприяла неперевершена атмосфера усіх заходів, що були заплановані чудовою професійної командою LvBS УКУ, та всі учасники, кожен з яких був активним творцем такої атмосфери.

Роман Романчук, генеральний директор СУШИЯ
Критично важливо бути людиною сильною та гармонійною в душі та з Богом. Без цього, немає порядку всередині. Якщо немає порядку в собі – марно сподіватися, що можна впорядкувати все навколо себе; зокрема і в бізнесі. На програмі я зрозумів, якщо Бог є на першому місці – все інше також на своїх місцях. Ми маємо «приймати» людей такими як вони є. Це дозволить відкривати будь-які межі та обмеження щодо потенціалу розвитку будь-якої людини: чи це працівник, чи партнер.

Тарас Яценко, керівник інтернет-порталу «Твоє місто»
Особисто мені ці три дні допомогли дуже добре усе впорядкувати і розставити усе «по поличках», відкрили мудрість, яка, мабуть, полегшує життя. Думаю, що reflexio крутіша від будь-якої бізнес-освіти, бо стосується фундаментального. А звідси вже йде усе решта. Мої управлінські висновки з програми: робити максимум можливого там і тоді де ти є, просячи у цьому благословення у Господа, слухати уважніше інших, іноді відволікатись від усього, щоб порефлексувати.

Олег Денис,  віце-президент компанії SoftServe
Reflexio – чудова нагода оцінити важливі речі у своєму житті. Бажаю всім розширити свої горизонти і не боятися просити Бога про сили для цього.

Іван Бойко, керівник «Арія МотоRS»
Мої управлінські висновки з програми reflexio: слід робити час від часу паузу для молитви та роздумів. Бачити у всіх  випробовуваннях  Бога, дякувати Йому за можливість проходити  їх з Ним. Дякувати також за успіхи і досягнення найперше Богові, а потім усім іншим.

Олександр Зачешигрива, директор з розвитку бізнесу компанії «Дe НОВО»
Виявляється, що три дні в правильному місці і правильній компанії, можуть дати можливість знайти в собі сили, натхнення і віри на ціле життя.

 Зареєструватись на програму reflexio