Національна ідея: що це, звідки береться та як працює - зустріч Спільноти LvBS

25 квітня у Львівській бізнес-школі УКУ відбудетья зустріч Спільноти LvBS із відомим ізраїльським філософом Пінхасом Полонським. На зустрічі ми будемо говорити про національну ідею. Що це? Звідки береться та як працює?

Ізраїль сьогодні активно розвивається в економічному і бізнесовому планах. Колись виключно сільськогосподарська країна спромоглась створити хай-тек кластер такого рівня, що не має подібних за межами США. В Ізраїлі розміщено лабораторії усіх гігантів світового хай-теку. За обсягами стратапів Ізраїль поступається лише США.

Що сприяло такому динамічному розвитку? Звичайно, це вдало вибрана стратегія країни, над якою працювали провідні візіонери та мислителі Ізраїлю. Серед них і наш запрошений гість, Пінхас Полонський. Власне стратегія Ізраїлю є втіленням візії, національної ідеї та цінностей країни. Про це і поговоримо на нашій зустрічі. Модератором зустрічі буде Валерій Пекар.

Пінхас Полонський є популяризатором іудаїзму в середовищі російськомовних євреїв та ідейнийним лідером російськомовних ортодоксальних модерністів і релігійних сіоністів. Опублікував кілька оригінальних робіт та власних книг.
Народився в Москві в 1958 році. У 1987 році репатріювався до Ізраїлю. Викладає Тору російською мовою в ізраїльському університеті імені Бар-Ілана. Регулярно пише статті в російськомовні ізраїльські газети.

Дата та час проведення: 25 квітня о 18:30
Місце: Львівська бізнес-школа

З питань реєстрації звертайтесь, будь ласка, до
Ольги Чапляк
ochaplyak@lvbs.com.ua
+38 067 673 18 76