Лекція Богдана Витвицького «Корупція в Україні: що треба зрозуміти і що треба зробити»

30 квітня Школа управління Українського католицького університету запрошує на лекцію-дискусію з Богданом Витвицьким, відомим американським діячем у сфері боротьби з корупцією та одним із нещодавніх претендентів на посаду голови антикорупційного бюро в Україні.  

Тема лекції: «Корупція в Україні: що треба зрозуміти і що треба зробити».

Час проведення: 30 квітня 17:30-19:00.
Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету, м. Львів, вул. Хуторівка 35а. 
Зареєструватись на лекцію

Лекція відбуватиметься англійською мовою з синхронним перекладом. Після лекції – передбачена дискусія (робочі мови: українська та англійська).

Богдан Витвицький більш ніж 20 років працював федеральним прокурором в Прокуратурі округу Нью-Джерсі, США. Більша частина його кар’єри була присвячена розслідуванню та кримінальному переслідуванню складних фінансових злочинів. Два з половиною роки працював над впровадженням антикорупційної програми в Україні.

Вхід на лекцію вільний за умови попередньої реєстрації. Зареєструватись ви можете за посиланням. Реєстрація на лекцію є обов’язковою, кількість місць обмежена.  

Партнер зустрічі програма Політичні студії.

Контактна особа:
Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua+38 067 67 56 608

Богдан Витвицький народився 1947 року в м. Кауфбойрен (Німеччина). Батьки Богдана походять з Коломиї, вони емігрували з України спочатку до Німеччини, а потім до США.

Богдан Витвицький навчався в університеті в м. Детройті, після закінчення декілька років займався дослідницькою та письменницькою роботою; брав участь в політичних кампаніях, включаючи кампанію Президента Джиммі Картера в 1980 році.

Займатись юридичною діяльністю у Нью-Йорку та Нью-Джерсі, почав працювати у великій юридичній компанії на Уолл-Стріт. У 1992 році Богдана було обрано для призначення федеральним прокурором. Більш ніж 20 років він працював федеральним прокурором в Прокуратурі (Офісі Аторнея США) округу Нью-Джерсі. Більша частина його кар’єри була присвячена розслідуванню та кримінальному переслідуванню складних фінансових злочинів.

2007 року Витвицький погодився на пропозицію Департаменту юстиції США працювати Радником з правових питань в Посольстві США в Україні. Два з половиною роки працював над впровадженням антикорупційної програми.

Крім написання статей на юридичні теми, також писав на історичну та філософську тематику, зокрема стосовно історії України та Східної Європи. Також протягом всього свого життя активно працює у громадських організаціях. Є засновником та директором Освітнього фонду Україно-Американської асоціації професіоналів та бізнесменів Нью-Йорку та Нью-Джерсі (1992-1997). З 2014 року і досі є президентом Фонду кафедр українознавства, який починаючи з 1950-х років, зміг мобілізувати мільйони доларів, щоб створити три кафедри українознавства в Гарвардському університеті. З того часу Фонд підтримує стипендіями українські дослідження по всьому світі.

Богдан Витвицький був одним із кандидатів посаду голови Національного антикорупційного бюро України.

Вища освіта
Отримав диплом бакалавра з відзнакою в державному університеті Вейн в Детройті з подвійною спеціалізацією у філософії та англійській літературі. Отримав ступінь магістра та доктора філософії (із спеціалізацією у політичній філософії та філософії суспільствознавства) в Колумбійському університеті в Нью-Йорку в 1979 році.  Отримав ступінь доктора юридичних наук в Колумбійському університеті в 1985 році.