«Як застосувати краудфандинг для запуску власного проекту?» – зустріч у м. Вінниця

Як надихнути себе і боротися за мрію? Чому не треба боятися втілювати власні проекти? Як зібрати гроші для запуску свого стартапу? Що таке краудфандінг і як він працює в Україні та за кордоном? Які плюси і мінуси такого способу фінансування? Про це та багато іншого поговоримо 30 квітня у Вінниці на зустрічі Львівської бізнес-школи УКУ на тему «Як застосувати краудфандинг для запуску власного проекту?».

Зареєструватися на зустріч

Доповідач – Таня Костіна, засновниця та головний редактор естетичного журналу про подорожі Україною «La Boussole» (завдяки краудфандінгу на цей проект Таня зібрала понад 30.000 грн. за 20 днів на платформі «Big Idea»), учасниця Програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи.

 

 

Місце проведення – Центр суспільної освіти та соціального партнерства (1-й поверх)  Стеценка 48, м. Вінниця
Час проведення – 16:00-18:00. Початок реєстрації о 15:30
Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації. Реєстрація за посиланням

Партнери події: BOПО « Джерело надії»

Контактні особи
Львівська бізнес-школа УКУ: Уляна Гошко, 067 673 18 76, оhoshko@lvbs.com.ua
ВОПО « Джерело надії»: Рудюк Юлія, 0971595832, juliya.rudiuk@gmail.com

Довідка

Краудфандінг (від англ. crowdfunding: «crowd» натовп, «funding» фінансування). Цей відносно новий інструмент дозволяє залучати через інтернет у великої кількості людей (різних груп людей) гроші для реалізації різноманітних ідей і проектів. В основі послуги: спеціалізований інтернет-портал, на якому після детальної реєстрації користувач створює проект, який потребує фінансування. Це може бути новий бізнес, запис музичного альбому, створення притулку для бездомних тварин, прохання про позику на покупку побутової техніки або просто збір пожертвувань.