Зустріч підприємців з Блаженнішим Любомиром (Гузаром) «Як будувати рідну хату?»

20 травня з нагоди 150-ліття від дня народження Андрея Шептицького Львівська бізнес-школа УКУ запрошує підприємців на зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом Української Греко-Католицької Церкви. Тема зустрічі «Як будувати рідну хату: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст». 

 

Час проведення: 17:00-19:00

Модератор зустрічі: Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ.

Реєстрація на зустріч закрита. Вільних місць більше немає.

«Ясно, як на долоні, що Рідна Хата не повстане, якщо не буде українського моноліту, коли українці-самостійники не зможуть обходячи всі різниці, які їх ділять, завести між собою якнайбільшу єдність. Тієї єдності Україні треба, а та потреба накладає на нас усіх обов'язок і від сповнення того обов'язку залежить майбутнє Батьківщини. Якщо хочемо всенаціональної Хати, бажанням глибоким і щирим, якщо та воля не є тільки фразою, ілюзією, то вона мусить проявлятися на справах, і ті справи мусять вести до єдності. До єдності в усіх напрямах, тому й до релігійної єдності», – із пастирського послання митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату?».

Контактна особа Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua
+38 067 67 56 608

Тези зустрічі:

Громадські об’єднання і соціальні ініціативи як запорука громадянського суспільства
«
Родина і громада є, сказати б, протоплазмами, первісними клітинами, з яких складається людське суспільство. Обидві ці організації будуть тим сильнішими та тривалішими, чим більше будуть зважати на природу та її закони»

Чи кожна влада походить від Бога і чому кожен несе відповідальність за її вибір?
«Провідна влада походить від Бога, бо вона є природною консеквенцією людської природи і суспільного життя людини. Кажемо, що влада походить від Бога, від котрого походить і природа, і її природні змагання та потреби. Та влада лежить у природі народу, тобто всього народу, не якоїсь поодинокої людини».

«На чому опирається єдність хати?» Єдність народу і церкви: постмайданний контекст  

«Ту релігійну єдність, може, вдасться досягнути легше, ніж могло б видаватися, бо нас усіх, тобто всі різні віросповідання, ділять не питання особисті, не взаємні кривди, не різні поняття про патріотизм чи державу, не суспільні різниці класів чи маєткового стану, не різні програми – все те поміж нами або одне й те саме, або в усіх цих речах різнимося хіба тільки в дрібницях...»

Зареєструватись на зустріч

Перед зустріччю рекомендуємо прочитати пастирське послання митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату»