Зустріч з Іллею Кенігштейном

12 травня Львівська бізнес-школа запрошує на зустріч-дискусію з відомим підприємцем з Ізраїля Іллею Кенігштейном на тему «Tel Aviv – Startup City». Ви дізнаєтесь чимало нового та корисного про Ізраїль – державу-стартап, яка побудувала ІТ-галузь, поки воювала. Ми також поговоримо про потенційні сценарії становлення структури інноваційного бізнесу в Україні.

У якості бонуса до лекції, Ілля Кенігштейн також розповість про інновації війни на прикладі Ізраїлю.

Зареєструватись на зустріч

 

Ілля Кенігштейн – керуючий партнер венчурного фонду «Hybrid Capital», громадський діяч у сфері ІТ,  створює проекти і керує компаніями в декількох країнах, зокрема в Україні та Ізраїлі.

 

Початок о 18:00.
Місце проведення – Львівська бізнес-школа УКУ, 305 ауд. вул. Козельницька, 2а.

Реєстрація на зустріч обов’язкова. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму
Запрошуємо до участі у зустрічі тих, хто цікавиться створенням високотехнологічних стартапів та індустрією високих технологій.

Тель-Авів, як ділова столиця Ізраїлю, вважається другим за привабливістю містом для створення стартапу, після Кремнієвої долини. Ізраїльська індустрія високих технологій – це феномен, який вивчають і намагаються повторити багато країн світу. Це країна з найвищою щільністю технологічних стартапів у світі, а кількість ізраїльських компаній на NASDAQ більша, ніж кількість компаній з усієї Європи, Японії , Кореї , Індії та Китаю разом узятих.

Після презентації пройде обговорення потенційних сценаріїв становлення структури інноваційного бізнесу в Україні, також буде час на запитання до Іллі.

Вартість участі у зустрічі-дискусії – 200 грн.
Для учасників та випускників програм Львівської бізнес-школи – 100 грн. 
Усі кошти будуть передані на потреби української армії.

Контактна особа:
Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua, +38 067 67 56 608