Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) виступить партнером Seed Forum Lviv 2015

Метою конференції є:

·    Сприяння розвитку інноваційного підприємництва в Україні
Налагодження контактів з вітчизняними та іноземними інвесторами
Інтеграція українського ІТ-бізнесу в європейський і світовий простір
Покращення взаємодії між бізнесом і владою

У конференції беруть участь: представники інвестиційних і дипломатичних кіл, ангельські інвестори та представники міжнародного бізнесу, молоді підприємці в сфері ІТ і провідні ЗМІ.

Учасники конференції матимуть можливість познайомитись з молодими засновниками інноваційних компаній, приватними інвесторами, представниками венчурних фондів, акселераторів, інкубаторів, інвестиційних компаній і провідних бізнесменів  ділової спільноти України і світу. На конференцію запрошується аудиторія представників PrivateEquity фондів, банків, страхових компаній, софтверних компаній, а також урядових працівників.

 Відкривати Seed Forum Lviv 2015 з промовою будуть:  

●     Стейнар Хоель Корсмо - співзасновник та член ради правління SeedForum EasternEurope.

●     Дмитро Подолєв - співзасновник та член ради правління SeedForumEasternEurope, голова правління SeedForumUkraine, Директор мережі центрів iHUB.

●     Антон Присяжнюк - Country Dorector Ukraine, Magnusson

●    Артем Лапатанов - Виконавчий директор Digital Crafters

 Конференція відбудеться 28 травня у конференц-залі Львівської бізнес-школи УКУ за адресою – м. Львів, вул. Хуторівка, 35а.

Тривалість – 10:00-13:00 та вечірній прийом з 18:00 до 20:00

Програмою конференції передбачені виступи семи кращих українських стартапів, відібраних експертами міжнародного фонду Seed Forum перед представниками інвестиційних і дипломатичних кіл Норвегії та України, а також аудиторією Seed Forum Lviv 2015.

Seed Forum - це глобальна мережа національних некомерційних фондів та національних представництв, яка включає понад 24 000 менторів та інвесторів з 45 країн і 60 міст світу. SeedForum допомагає молодим стартап-компаніям знайти міжнародних партнерів та інвесторів для просування свого бізнесу.

 iHUB – унікальний центр підтримки IT підприємництва, що сприяє розвитку молодих та інноваційних сартапів, заснований за ініціативою Seed Forum, і в даний час є повноцінним норвезько-українським інноваційним центром для підприємців. Наразі iHUB активно розширює свою мережу центрів інновацій та підприємництва по всій Україні. В найблищих планах на 2015 рік запустити iHUB’и у Чернігові, Вінниці та Львові. А також глобально розширити мережу iHUB  в Молдові та Грузії до 2016 року.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації, тільки по запрошенням зі сторони організаторів.

 Контактна особа:
Анна Мельник
+38 (050) 334 72 40
ania@seedforum.org.ua