Зустріч Спільноти «Емоції та розрахунок у бізнесі: що веселіше і прибутковіше»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS 28 травня на зустріч з Юрієм Заставним.

Підприємці вкладають свої і чужі гроші у нові бізнеси. Іноді вони роблять це на основі ретельних розрахунків, іноді — власних емоцій і вподобань. Що успішніше, а що приносить більше задоволення? Відповідь не така очевидна, як може здаватися. Запрошуємо Вас пошукати відповідь разом 28 травня у LvBS під час лекції Юрія Заставного «Емоції та розрахунок у бізнесі: що веселіше і прибутковіше».

«Ми знаємо, що бізнес треба прораховувати і аналізувати. Інакше інвестиція в нього стає нерозумною. Ми також знаємо, що бізнес — це заробляння грошей. Та є приклади, які, здається, ідуть проти логіки. Вчорашні студенти, офісні клерки, геймери та спортсмени засновують свій бізнес виключно на своїй непереборній пасіонарності. Вони не можуть не робити цього. Для них не існує жаргону бізнес-шкіл. Вони віддають себе омріяній справі. Хтось з них зазнає невдач, а хтось — будує проривний бізнес, про який потім пишуть в газетах і розповідають у навчальних аудиторіях. Я буду говорити про роль, яку відіграють у бізнесі емоції, чи вони допомагають чи заважають, і чи не конфліктують з самою сутністю бізнесу — заробляти гроші», - каже Юрій Заставний.

З питань реєстрації та умов участі у Спільноті LvBS звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua , +38-067-6731876

Довідка

Юрій Заставний — бізнес-консультант, економіст, член ради директорів Холдингу емоцій !FEST. Навчався у Київському інституті народного господарства, закінчив економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка та магістерську програму з економіки в Кембриджі, Великобританія. Працював у Бельгії баєром одягових колекцій для найбільшої роздрібної мережі одягу C&A. Має диплом MBA Бізнес-Університету Неєнроде, Нідерланди. Очолював компанію “Новартіс” в Украіні. Після злиття цього бізнесу з ще однією компанією, став фінансовим, а згодом і генеральним директором об'єднаної компанії “Сингента”. Після 9 років роботи і зростання річного обороту з $3 млн до $80 млн, залишив цю компанію і став членом кількох рад директорів і консультантом з стратегії розвитку бізнесу, в тому числі, Холдингу емоцій !FEST. В грудні 2014 року спільно з цією компанією відкрив Театр пива “Правда”.