Літні модулі для ІТ-управлінців на MS in Technology Management

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує долучитись до літніх модулів на магістерській програмі для ІТ-управлінців MS in Technology Management. Навчання побудоване на інтерактивних методах викладання і включає «живі» кейси, роботу в команді та розвиток лідерських навичок. Участь в модулі – це можливість приєднатись до магістерської програми №1 у Східній Європі з управління технологіями і отримати знання та навики на одному з нижчеперелічених курсів:

 

Куср «Software Architecture for Managers»
Викладає Метью Басс з Carnegie Mellon
University

Мета курсу ​– навчити проектувати рішення так, щоб це відповідало не лише технічним вимогам, а й довгостроковим потребам бізнесу. Також на курсі ви дізнаєтесь про структурований підхід до побудови системи, що сприяє досягненню поставлених бізнес-цілей. Звичайно ж, досягнення заданої функціональності є важливим, але часто успіх або невдача визначаються тим, наскільки система підтримує чи не підтримує додаткові властивості такі як масштабованість, надійність, модифікація, безпека. Традиційні підходи ігнорують цей факт і лише поверхнево враховують згадані властивості, що призводить до побудови нестійких або нестабільних систем, які не мають бажаної ефективності/ продуктивності, або, які складно і дорого оптимізувати та обслуговувати.

Після проходження цього курсу слухачі зможуть:
- Розпізнавати архітектурно значимі вимоги;
- Прописувати вимоги до архітектури з високим рівнем ймовірності реалізації;
- Планувати діяльність з побудови архітектури;
- Впроваджувати архітектурний план так, щоб забезпечити відповідність між стратегічними задачами і системою, що будується.

 

Курс «Variable Geometries Business Creation» 
Викладає Жоао Перре Віана з EADA

Курс розвиває здатність учасників інтегрувати поточну діяльність компанії або інтереси у створення бізнес-моделі. Основна мета цього курсу – представити студентам найкращі сучасні методи створення бізнес-моделей та дозволити перевірити ідеї розвитку нового бізнесу на основі прийомів, які викладач представить під час занять. Незалежно від функції (наявної чи бажаної) та галузі застосування, цей курс допоможе слухачам стати гнучкішими у пошуку і визначенні ідей, а також у перетворенні їх у реальні цифри.

Прослухавши цей курс, учасники зможуть:
-
Зрозуміти суть створення бізнес-моделей, поєднуючи теорію і практику;
-
Глибше зануритися у суть бізнес-моделювання, адже дізнаються про традиційні і найновіші моделі і їх динаміку, інноваційні технології, про те, як позиціонувати бізнес-моделі у конкурентному середовищі, а також, як переробити і керувати бізнес-моделлю вашої компанії.

 

Курс «Consultancy Practice»
Викладає Сергій Ковела з Kingston University

Завдання курсу допомогти учасникам сформувати розуміння галузі консалтингу з менеджменту з точки зору клієнта. Зокрема ви дізнаєтесь про те, чому компанії наймають консультантів, як обирати серед конкуруючих фірм, як «витиснути» з консультантів якомога більше. Курс також допоможе учасникам сформувати розуміння стратегічних питань у роботі з консалтинговими фірмами;  ви отримаєте розуміння консалтингового процесу,  зокрема методів і прийомів, які використовують консультанти при управлінні проектами, співпраці з клієнтами, а також у вирішенні проблем.

Успішно закінчивши курс, учасники зможуть:
- Зрозуміти функцію консультанта і складові ефективної співпраці з ним
- Застосовувати основні консалтингові методи і прийоми
- Зрозуміти, як можна ефективно продавати та управляти консалтинговими замовленнями
- Удосконалити використання консалтингових послуг своєї компанії: адже покращиться вміння вирішувати, коли саме варто скористатися послугами внутрішніх/зовнішніх консультантів та чому, а також здатність оцінювати пропозиції консалтингових фірм

 

Курс «Methods in Requirements Engineering»
Викладає професор Трейвіс Д. Бро з Carnegie Mellon
University

Цей курс охоплює теми розробки вимог, які потрібні для того, аби прийняти рішення: який саме продукт розробляти, щоб відповідати вимогам зацікавленої сторони і бізнесу. Курс починається зі вступу до теорії вимог, який розповідає про технічні і поведінкові аспекти ранніх засад розробки. Друга і третя частини курсу зачіпають два популярні методи визначення, кодифікування та аналізу вимог, зокрема спеціальне заняття, під час якого студенти вчитимуться генерувати вимоги за допомогою структурованої творчості.

Вартість модуля: USD 880 за 1 курс.
Існують спеціальні пропозиції для 2-х і більше представників однієї компанії, а також спеціальна вартість для компаній-членів Львівського кластера ІТБП.

Якщо Ви хочете зареєструватись на курс або у Вас виникли запитання, ми радо відповімо
Контактна особа: Софія Ліщинська,
itmaster@lvbs.com.ua
0983503556