Онлайн трансляція: зустріч підприємців з Блаженнішим Любомиром (Гузаром) «Як будувати рідну хату?»

4 червня Львівська бізнес-школа УКУ у рамках проекту «Бізнес Credo» запрошує підприємців на зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом Української Греко-Католицької Церкви. Тема зустрічі «Як будувати рідну хату: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст». Подія відбудеться у рамках вшанування 150-ліття від дня народження митрополита Андрея.

Запрошуємо долучитись до онлайн трансляції зустрічі 4 червня о 19:00 на betv

Час проведення: 19:00-20:30

Місце проведення – м. Київ.

 

Модератор зустрічіАндрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні, екс-керівник Українського інституту в Лондоні.

 

 

Щоб взяти участь у зустрічі, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.
Ви також маєте отримати підтвердження зі сторони організаторів (не раніше 1 червня).  

Реєстрація на зустріч є обов’язковою.


Контактна особа Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua
+38 067 67 31 876

«Ясно, як на долоні, що Рідна Хата не повстане, якщо не буде українського моноліту, коли українці-самостійники не зможуть обходячи всі різниці, які їх ділять, завести між собою якнайбільшу єдність… Якщо хочемо всенаціональної Хати, бажанням глибоким і щирим, якщо та воля не є тільки фразою, ілюзією, то вона мусить проявлятися на справах, і ті справи мусять вести до єдності…», – із пастирського послання митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату?».

Тези зустрічі:

Громадські об’єднання і соціальні ініціативи як фундамент громадянського суспільства
«
Родина і громада є, сказати б, протоплазмами, первісними клітинами, з яких складається людське суспільство. Обидві ці організації будуть тим сильнішими та тривалішими, чим більше будуть зважати на природу та її закони»

Чи кожна влада походить від Бога і чому кожен несе відповідальність за її вибір?
«Провідна влада походить від Бога, бо вона є природною консеквенцією людської природи і суспільного життя людини… Та влада лежить у природі народу, тобто всього народу, не якоїсь поодинокої людини».

«На чому опирається єдність хати?» Єдність держави, народу і церкви: постмайданний контекст  

«Ту релігійну єдність, може, вдасться досягнути легше, ніж могло б видаватися – все те поміж нами або одне й те саме, або в усіх цих речах різнимося хіба тільки в дрібницях...»

Перед зустріччю рекомендуємо прочитати пастирське послання митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату»

Довідка

Участь у зустрічах дискусійного клубу «Бізнес Credo» – це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі.

Гостями попередніх зустрічей були: президент Українського католицького університету владика Борис Ґудзяк , відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі, український правозахисник, публіцист Мирослав Маринович, Блаженніший Любомир Гузар, відомий науковець та історик Ярослав Грицак, видавець і поет Іван Малкович, публіцист та літературознавець Євген Сверстюк (1928-2014 р.р.), громадський діяч та український підприємець Валерій Пекар.

Інформаційний партнер зустрічі:

American Chamber of Commerce in Ukraine