Зустріч випускників програми “Good Governance” «Реалізація проектів у сфері державного управління: досвід Німеччини та України»

6 червня LvBS запрошує випускників програми «Good Governance» УКУ на зустріч з випускниками коледжу ім. Карла Фрідріха Гьорделера з питань ефективного врядування (Німеччина).

Alumni Goerdeler Kolleg for Good Governance – це 25 молодих фахівців, що працюють в громадському секторі (міністерства, державна служба, місцеві адміністрації, NGO) з Вірменії, Білорусі, Грузії, Польщі, Угорщини, України, Молдови, Росії.

Зустріч відбудеться у форматі кафе-семінару, на якому випускники програм «Good Governance» з Німеччини та України матимуть можливість обмінятися думками про впровадження проектів з ефективного урядування.

Час проведення: 6 чеврня, 15:30-17:00
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька 2а, ауд. 305 

Програма зустрічі
15:30 – вступне слово Софії Опацької, декана Львівської бізнес-школи УКУ
15:40 – виступ Маркуса Люкса (Markus Lux), керівника напрямку програм  «громадянське суспільство» та «Good  Governance», заступник директора департаменту міжнародних відносин Європи та країн-сусідів фонду Роберта Боша  «Німецький досвід у сфері ефективного державного управління: уроки для України»
15:50 – кафе-семінар: обмін досвідом у реалізації проектів у сфері ефективного управління
17:00 – кава: час на неформальне спілкування

Робоча мова зустрічі англійська

Для багатьох учасників Alumni Goerdeler Kolleg зустріч у Львові – це чудова нагода познайомитись з Україною та містом. Під час зустрічі передбачені спільні заходи у Львівській бізнес школі УКУ та Львівській міській раді, а також обмін досвідом між учасниками щодо реалізації проектів у сфері ефективного урядування.  Також до Львова приїдуть представники Robert Bosch Stiftung та представники MitOst.

Для участі у зустрічі реєстрація є обов’язковою.
Контактна особа Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua
+38 067 67 56 608

Детальніша інформація про зустріч:
Юрій Петраш, випускник програми Good Govarnance 
+38 097 937 21 07,  y_petrash@city-adm.lviv.ua