Зустріч з Лєшеком Бальцеровичем «Нагальні кроки для України: як скористатись моментом для змін»

30 травня запрошуємо на відкриту зустріч-дискусію з Лєшеком Бальцеровичем, відомим польським політиком та економістом, організатором та ідейним натхненником польських економічних реформ (так званої «шокової терапії» або «Плану Бальцеровича»). Тема зустрічі «Нагальні кроки для України: як скористатись моментом для змін».

Учасником дискусії також буде Ярослав Рущишин, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», сенатор Українського католицького університету, член Наглядової ради Львівської бізнес-школи УКУ, громадський діяч.

Модератор дискусії – Роланд Фроденштай, керівник досліджень Центру Європейських студій ім. Вілфреда Мартенса в м. Брюссель.

Початок зустрічі 30 травня, 17:00
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька 2а, ауд. 305.

Реєстрація на зустріч є обов’язковою: кількість місць обмежена. Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Контактна особа: 
Ярина Бойчук, boychuk@lvbs.com.ua

Довідка

Лєшек Бальцеровіч – економіст, професор Варшавської школи економіки, МВА випускник Університету святого Джона в Нью-Йорку, автор економічних реформ в пост-кумуністичній Польщі після 1989 року. Обіймав посади віце-прем’єр-міністра та міністра фінансів Польщі, президента Національного банку Польщі з 2001 до 2007 року. Почесний доктор більш ніж 20 престижних університетів зі всього світу. Автор понад 100 публікацій на економічно тематику. З 2007 року  засновник та керуючий Громадянського форуму розвитку – аналітичний центр розташований у Варшаві.

Організатори зустрічі:

Український католицький університет

 

 

 

 

Львівська бізнес-школа УКУ

 

 

 

Школа управління УКУ

 

 

 

 Центр Європейських студій