Зустріч з Оксаною Семенюк "Цінності сучасного бізнес-лідера"

4 червня Львівська бізнес-школа УКУ у Києві запрошує на зустріч-дискусію з Оксаною Семенюк на тему "Цінності сучасного бізнес-лідера". З HR-директором «Монделіс України» поговоримо про:

- road-map для лідера
- власні стратегічні цілі та цілі компанії: як поєднати?
- люди як основа інноваційної економіки: як адаптуватись до змін?   

Час проведення: 4 червня, 17:00-18:00
Місце проведення: м. Київ, “Дім освіти та культури майстер-клас”, вул. Лаврська 16а, ауд. 114.

Запрошуємо на зустріч: 
- власників компаній
- керівників бізнес-напрямів
- тих, хто стоїть перед вибором шляху розвитку для себе особисто та для компанії

Реєстрація на зустріч є обов’язковою. Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму

Контактна особа Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua, +38 067 67 31 876

Після зустрічі запрошуємо усіх приєднатись до нашого клубу «Бізнес Credo» і відвідати зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом Української Греко-Католицької Церкви «Як будувати рідну хату». Деталі та реєстрація

Довідка

Оксана Семенюк - HR бізнес лідер Mondelēz International Україна, Росія та Євразія. Оксана Семенюк є визнаним HR-експертом з понад 20-тирічним досвідом роботи в галузі на різних ринках світу, кращий HR-директор у 2012 і 2013 рр., за версією «Інвестгазети», і один з провідних HR-директорів України, за версією журналу Forbes. Оксана безпосередньо залучена до розробки глобальних і регіональних стратегій і програм з управління людськими ресурсами. Протягом 2011-2012 рр. Оксана керувала проектом розробки стратегій з розвитку корпоративної культури та залучення працівників у регіоні Центральної та Східної Європи.

У 2014 очолила один з проектів по трансформаційним процесам у Монделіс у регіоні Східної Європи, Близького Сходу та Африки. Сьогодні очолює функцію HR в Україні, Євразії та Росії.