Зустріч Спільноти LvBS «Анти-вигорання: зберігайте спокій і залишайтесь щасливими!»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS 22 червня на майстер-клас з Володимиром Семенишином.

Тема: Анти-вигорання: зберігайте спокій і залишайтесь щасливими!

Мета майстер-класу:
Що спричиняє вигорання? Багато людей вигорають через стрес та напружений темп своєї роботи. У декого пропадає ентузіазм до роботи через завдання, які повторюються з дня на день. Коли людина вигорає, вона вже не може робити те, чим займалася до того. Загалом, вона більше не витримує і хоче просто втекти та сховатися. У Вас теж таке буває? Якщо Ви відповіли ствердно, ласкаво просимо на майстер-клас.

Всі, хто почнуть застосовувати запропоновані стратегії анти-вигорання на практиці, зможуть зробити свою роботу та життя поза роботою щасливішими та продуктивнішими. І саме це називається балансом між роботою та життям! 

Дата проведення: 22 червня

З питань реєстрації та умов участі у Спільноті LvBS звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua 

Довідка

Володимир Семенишин – Solution Service Product Manager в SoftServe. Понад 10 років роботи в ІТ: маркетинг, HR та бізнес девелопмент. Найкращий маркетинг-директор України 2011 року, кандидат економічних наук. 9 років очолював відділ маркетингу персоналу SoftServe, тренер з особистої ефективності та комунікації, консультант з маркетингу, автор та засновник проекту «EmployerBrand» в Україні.