Масаакі Імаі, засновник філософії Кайзен

Масаакі Імаі, Президент інституту KAIZEN (KAIZEN Institute), засновник виробничої філософії KAIZEN, гуру міжнародного менеджменту.

Легендарна книга пана Імая "KAIZEN: ключ до успіху японських компаній", видана у 1986 році, була перекладена на 20 мов світу. Саме у цій книзі пан М. Імаі вперше ввів термін "KAIZEN" і закликав читачів за межами Японії звернути увагу на величезні можливості менеджменту по-японськи. Відтоді, було продано більше 300 тисяч екземплярів. Друга книга пана Імая "Гемба KAIZEN: шлях до зниження витрат та підвищення якості" була вийшла у світ у травні 1997 року та стала не менш успішною, ніж перша. Зараз пан ІМАЙ працює над третьою книгою!

KAIZEN - це постійне прагнення до удосконалення усього, що ми робимо, яке реалізується у конкретних формах, методах, технологіях та є звернене до людей. І хоча концепція KAIZEN народилась в Японії, вона отримала широке розповсюдження у цілому світі і багато разів довело свою ефективність не тільки у промисловості, але й у сфері послуг та громадських організаціях.
 

Пан Імай завітав в Україну у грудні 2010 року на відкриття Кайзен Клубу, а також провів відкритий семінар для керівників організований LvBS та Україно-Японським центром.

Прослухати подкаст англійською мовою

1) Про філософію Кайзен від її засновника:

2) Практичні поради щодо впровадження Кайзен в компанії:

3) Гемба як перший крок у реалізації Кайзен:

4) Діснейленд як приклад ефективності дотримання стандартів: