Натхненний сніданок з владикою Венедиктом «Куди і як я інвестую своє життя?»

17 червня об 11:00 Львівська бізнес-школа УКУ запрошує управлінців на натхненний сніданок з владикою Венедиктом (Алексійчуком). Тема зустрічі «Куди і як я інвестую своє життя?».

«Наше життя є унікальне і неповторне. Кожний з нас має унікальну місію в цьому світі. Ми не можемо консервувати чи зберігати час, ми можемо його лише вживати».

Запрошуємо управлінців під час ранкової розмови з владикою Венедиктом застановитися над завжди актуальними питаннями  свого місця в житті: де я є зараз, де хочу бути і яку цінність несу я, моє життя і те, чим я займаюсь.  

Зареєструватись на зустріч

Дата: 17 червня, 11:00
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ

«Проведіть над собою експеримент: на кілька хвилин не думати ні про кого, а застановитися над питаннями, хто я є. Для багатьох це складно, бо нам нудно бути собою. Аби здобути щось у цьому світі, ми знаємо, що треба тяжко працювати. Коли ж думаємо про духовне життя, стосунки з Богом, то вважаємо, що все буде якось саме собою. Праця над собою – це найкращий бізнес, бо ти інвестуєш у себе», –  владика Венедикт.

Реєстрація на зустріч є обов’язковою. Ви також маєте отримати підтвердження зі сторони організаторів. Для реєстрації заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактна особа: Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua, 067 673 18 76


Владика Венедикт (Алексійчук)
– єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, колишній ієромонах студійського уставу.

Владика розпочав навчання в Рівненському медичному училищі, яке закінчив в 1987 році за спеціальністю фельдшер. Працював на станції швидкої медичної допомоги. З травня 1987 по травень 1989 проходив військову службу. Опісля навчався у Дрогобицькій духовній семінарії. 29 березня 1992 — висвячений на священика. Згодом працював у Патріаршій катехитичній комісії, відповідаючи за організацію місійної праці на Східній Україні. 13 травня 1993 р. — був прийнятий до Святоуспенської Унівської лаври монахів Студійського уставу. Отримав монаший постриг 1993 року.

З липня 1994 року душпастирював в новоствореному монастирі святих Бориса і Гліба у Полоцьку. Одночасно працював на парафіях у Вітебську, Могильові, Гомелі, Бресті. Був духівником у молодіжній християнській організації в Мінську.

1996 — закінчив Люблінський католицький університет. У грудні 1996 року перебував у місті Сент-Катарінс (Канада) з метою заснування тут нового монастиря. Звідти повернувся в квітні 1999, бо був обраний ігуменом Святоуспенської Унівської лаври. У травні 2000 року знову був обраний ігуменом, а в травні 2005 року — переобраний на наступну каденцію.

3 серпня 2010 року Блаженніший Любомир Гузар призначив ієромонаха Венедикта Алексійчука єпископом-помічником Львівської архиєпархії. Хіротонія відбулася 5 вересня 2010 року в соборі святого Юра у Львові.