Львівська бізнес-школа виступить партнером напряму E-Socity на Odessa Innovation Week 2015

2-10 липня запрошуємо до Одеси на Odessa Innovation Week 2015. Це серія ІТ-заходів, технічних конференцій, бізнес зустрічей та тренінгів для обговорення актуальних тем.

 У програмі Odessa Innovation Week 2015 кожен бажаючий може знайти для себе цікаве на одному або декількох напрямах, піготовлених організаторами:

- Tech напрям

- WebCamp 2015 з напрямками: Back-end Developers Day, Frontend Developers Day, Designers Day, Project Management Day, Mobile Day.
- Hardware Lab Conference & Robotics School - заходи, присвячені інтернет речам і робототехніці.
- Business напрям
- SalesLab. Product,SalesLab. Outsource, майстер-класи з ефективних продажів та розвитку бізнесу BizDevCamp.
- StartUp напрям;
- Конференція StartUp Lab і StartUp Crush Test.

Для студентів LvBS діє знижка 20% на відвідування конференції за промо-кодом: «lvbs»

 

Програма напряму E-Society на 7 липня


E-society:
Smart Cities Solutions. Міські ІТ-проекти і громадськість. Досвід Львова, Києва та Одеси.
В рамках Odessa Innovation Week відбудеться серія заходів, присвячених розвитку інформаційного суспільства. У форматі відкритих дискусій ми обговоримо ключові питання та актуальні проблеми реалізації регіональних та національних ІТ-проектів.

Запрошуємо взяти участь у зустрічах з представниками держави, муніципалітету та ІТ-спільноти для обговорення такої актуальної теми, як Smart City Solutions. Рішення «розумного» міста, що сьогодні діє в Україні та які нововведення слід очікувати найближчим часом.

 

Програма дня:

16:00 - 16:45 - «Розумні міста. Урбаністика майбутнього» - Skype-лекція Юрія Паращака, почесного професора Carnegie Mellon University, заслуженого директора IBM Research Smarter Cities, співзасновника Urban Systems Collaborative, гостьового викладача на програмі MS in Technology Management LvBS.

Сeccія Smart Ukraine

16:45 - 18:00 - Lviv Smart City - інтерактивна сесія від Lviv Business School  та Львівської міської ради з основним рішенням "розумного" міста, вже втілених у міське середовище. Карта проблем та приклад взаємодії міста та громадянського суспільства у їх вирішенні під час проекту Smart City 24-28 березня 2015р. в LvBS.

18.00 - 18:40 - Kyiv Smart City - «вікно можливостей» проект Kyiv SmartCity, його структура, команда, цілі та KPI проекту. Створення стратегії смарт сіті для Києва, основні пріоритети з точки зору суспільних інтересів. Участь громадськості в смарт сіті проектах.

Учасники:

Антон Мойсеєнко (Координатор ініціативи Kyiv Smart City)

Вікторія Подгорна (координатор робочої групи Kyiv Smart City Strategy)

18: 40 - 19: 30 - Odessa Smart City - міські ІТ-ініціативи в Одесі. Презентація міський платформи «Електронна Одеса» і спільного з Одеської обладміністрацією волонтерського ІТ-проекту codeforodessa.org.

 

Реєстрація на подію за посиланням.

Вхід: 50 грн

Додаткова інформація на сторінках організаторів:

в facebook

та на веб-сайті.

 

Контактна особа:

Анастасія Слепцова

a.sleptsova@geekslab.co

+380976540178