Триває реєстрація на професійні програми


У Львівській бізнес-школі триває реєстрація на професійні програми магістерського рівня! Все, що вам потрібно, просто подати заявку на участь у програмі. 


Key Executive MBA 
для керівників та власників бізнесу
Key Executive MBA дозволить не лише розвинути власні компетенції, а й цілеспрямовано використовувати їх для досягнення успіху та здійснення амбітних проривів як власних, так і бізнесових. Основні курси програми Key Executive MBA повністю відповідають вимогам ринку та особливостям сучаного менеджменту. Програма акумулює інтелектуальні управлінські концепції та досвід (український і міжнародний), а також допомагає учасникам краще розуміти бізнес і його оточення як єдине ціле, бачити взаємозв’язки і взаємодії окремих елементів організації та їх вплив один на одного і систему в загалом.

Ключові особливості програми:
• Творення унікальних проривних ідей на перетині бізнесового, філософського, гуманітарного та мистецького просторів. 
• Впровадження інноваційних високоціннісних і низькозатратних проектів/стратегічних ходів 
• Інтенсивний особистісний розвиток через спілкування, рефлексію та індивідуальний супровід. 

Наповнення програми Key Executive MBA враховує усі міжнародні вимоги до класичної програми МВА, а також включає складові, які сприяють розвиткові учасників як цілісних особистостей: філософську, культурологічну, історичну, мистецьку

 

MS in Technology Management для ІТ-управлінців 
Програма магістерського рівня № 1 у Східній Європі з управління технологіями  створена для тих, які прагнуть поглибити свої знання в галузі управління, краще зрозуміти бізнес та стратегії розвитку продукту і набути навичок міжособистісного спілкування. Програма також є ідеальним середовищем для реалізації власного проекту.

Навчальна програма базується на трьох основних стовпах – технології, бізнес і менеджмент, м’які навички (soft skills). Учасники вивчають ІТ-концепції та стратегії, архітектуру і розробку ІТ-рішень, бізнес-комунікації, управління технологіями, фінанси та прийняття бізнес-рішень, управління підприємством, лідерство.