Львів: презентація першого українського перекладу книги Сунь-дзи «Мистецтво війни»

22 липня у Львівській бізнес-школі УКУ  відбудеться презентація перекладу книги Сунь-дзи «Мистецтво війни». Вперше з давнокитайської на українську мову книгу переклав Сергій Лесняк, директор компанії «RR Commodities» (Шанхай), викладач з міжнародного бізнесу LvBS,  історик філософії Сходу.

 

Перший переклад книги Сунь-дзи з давньокитайської – це спільний проект Львівської бізнес-школи та видавництва Старого Лева.  Українською «Мистецтво війни» тлумачиться вперше. Сергій Лесняк переконаний, що філософськостратегічний твір давньокитайського воєначальника та викладені в ньому ідеї і поради стосуються не лише стратегії бою і завоювання, але й усієї діяльності людини, зокрема й бізнесу. В оформленні книжки використано оригінальні каліграфічні написи, надані Сергієм Лесняком.

Зареєструватись на зустріч

 

 

Учасники презентації:

- Сергій Лесняк, директор компанії «RR Commodities» (Шанхай), викладач LvBS.
- Мар'яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева»
- Павло Шеремета, керівник Школи управління УКУ, автор передмови до українського перекладу книги Сунь-дзи
- Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ

Місце проведення –  Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал.
Початок о 18:00.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації і підтвердження участі зі сторони організаторів. Зареєструйтесь, будь ласка.

Як придбати книгу?

Контактна особа: Роксолана Кравчук,
rkravchuk@lvbs.com.ua 067 673 18 76

 

Сергій Лесняк
Директор компанії «RR Commodities» (Shanghai). Викладач з міжнародного бізнесу. Закінчив гуманітарний факультет НаУКМА та EMBA CEIBS, де є членом Ради випускників. Сфери зацікавлень: бізнес, економіка, культура Далекосхідного регіону. Має ряд публікацій у різних виданнях на ділову тематику та з історії Китаю. Один із ініціаторів створення спільноти українців Шанхаю. Член Шанхайської Асоціації Тайцзи (Чень). 

11 років тому Сергій Лесняк залишив Україну і поїхав робити бізнес у країну, якою захоплювався ще з підліткового віку. У Шанхаї він з нуля заснував дві успішні компанії, що є одними з кращих у своїй галузі.  З 2003 по 2007 рік був представником компанії "Ферекспо" у Китаї. Планує повернутися в Україну, однак переконаний, що чим більше українців працюють закордоном, тим краще для країни, тож наразі бачить своє місце в Китаї, де зосереджені його персональні цілі та цілі бізнесу.