Старт магістерських програм

14 вересня у Львівській бізнес-школі УКУ відбудеться урочистий старт для нових учасників одразу двох магістерський програм MS in Innovations and Entrepreneurship та  MA in Human Resources and Organizational Development.


Нагадуємо, що триває реєстрація на професійні програми LvBS. 

MA in Human Resources and Organizational Development для молодих спеціалістів, які мають досвід роботи у сфері управління персоналом або спеціалізовану освіту

Основне завдання – сприяти професійному та особистісному розвитку HR-фахівців. Програма світового рівня створена у співпраці з HR-практиками – професіоналами, які займають або займали позиції директорів з персоналу у компаніях рівня Microsoft, Kraft-Foods, SoftServe, Концерн Галнафтогаз та ін., й готові ділитися досвідом.

Особливості програми:
- Комплексна програма навчання, що включає академічну і практичну складові
- Інтерактивне навчання у найкращих викладачів-практиків з України та з-за кордону
- Зручний модульний формат навчання для вдалого поєднання з роботою
- Спеціалізація на вибір як унікальна професійна компетенція та конкурентна перевага
- Власний проект у компанії із застосуванням отриманих знань на практиці
- Гарантійний термін – після закінчення навчання учасники можуть безкоштовно прослухати 2 курси програми на вибір
- Практичні семінари HR Friday ™ на актуальні теми
-Диплом магістерського рівня Львівської бізнес-школи УКУ та сертифікат зі спеціалізації SEAM International Institute (США)/Institute of Leadership & Management (Лондон)

 

MS in Innovations and Entrepreneurship для молодих стартаперів. 
Програма створена для молодих людей, які прагнуть реалізовувати власні інноваційні проекти. Вона пропонує інтерактивний формат навчання, майстер-класи з успішними підприємцями та керівниками, стажування в міжнародних і національних компаніях, менторство. За час навчання учасники отримують прикладні знання зі сфери фінансів, юриспруденції, економіки, маркетингу, проектного менеджменту, бізнес-комунікацій, особистісного розвитку, стратегій, управління інноваціями. Навчання скероване для того, щоб учасник розпочав власний стартап-проект.

Однією з численних можливостей, що надає Програма з інновацій та підприємництва є Лабораторія ідей. Це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати
за телефоном +38 098 35 03 556 
aбо написавши листа на b_school@lvbs.com.ua