Курс «Variable Geometries Business Creation» від Жоао Перре Віана

Запрошуємо долучитись до курсу «Variable Geometries Business Creation» на магістерській програмі для ІТ-управлінців MS in Technology Management. Викладач – Жоао Перре Віана з EADA. Курс складатиметься з двох частин: стартує 23-23 липня і закінчиться 4-7 листопада. 

Курс розвиває здатність учасників інтегрувати поточну діяльність компанії або її інтереси у створення бізнес-моделі. Основна мета курсу – представити ІТ-управлінцям найкращі сучасні методи створення бізнес-моделей та дозволити перевірити ідеї розвитку нового бізнесу на основі прийомів, які викладач представить під час занять. Незалежно від функції (наявної чи бажаної) і галузі застосування, цей курс допоможе слухачам стати гнучкішими у пошуку і визначенні ідей, а також у перетворенні їх у реальні цифри.

Прослухавши цей курс, учасники зможуть:
Зрозуміти суть створення бізнес-моделей, поєднуючи теорію і практику;
Глибше зануритися у суть бізнес-моделювання, адже дізнаються про традиційні і найновіші бізнес-моделі і їх динаміку, інноваційні технології, про те, як позиціонувати бізнес-моделі у конкурентному середовищі, а також, як переробити та керувати бізнес-моделлю компанії.

Вартість модуля: USD 880.

Існують спеціальні пропозиції для 2-х і більше представників від однієї компанії, а також спеціальна вартість для компаній-членів Львівського кластера ІТБП.

Детальніше: Софія Ліщинська,
itmaster@lvbs.com.ua, +38 0983503556

Викладач:

Жоао Перре Віана  з EADA є засновником інвестиційного фонду «LeonardShop», викладач курсу «Підприємництво і інновації» на програмі MSс in Innovations and Entrepreneurship та курсу «Розвиток бізнесу» на програмі MSс in Technology Management.

Жоаоа Перре Віана отримав ступінь магістра права у Лісабонському Незалежному університеті (Universidade Autónoma de Lisboa) (1997) та MBA у Школі менеджменту м. Ґент імені Влеріка Льовена (2003) у Бельгії. Паралельно із своєю професійною діяльністю у 1999 р. він також здобув післядипломну освіту з маркетингу в IPAM, а у 2000 р. ще і післядипломну освіту з менеджменту у INDEG-ISCTE.

За останні 15 років він працював менеджером, консультантом та викладачем та обіймав керівні посади у «J.Walter Thompson», «Duval Guillaume», «Leo Burnett», «Brandia Central» та «Education Group Evolution». За свою професійну кар’єру він працював у дев’яти різних країнах, переважно в Західній Європі, східній Європі та Середній Азії.

Є одним із установчих партнерів «LeonardShop», невеликого інвестиційного фонду, який має частку у декількох компаніях, таких як «Wine With Spirit», «U-First» та «Lincubator» та ін. Жоао також є запрошеним лектором із підприємництва у Києво-могилянській бізнес-школі (Київ), в EADA у Барселоні та у Львівській бізнес-школі.

Якщо ви хочете зареєструватись на курс або у вас виникли запитання, ми радо відповімо

Софія Ліщинська,
itmaster@lvbs.com.ua, +38 0983503556

Нагадуємо, що у Львівській бізнес-школі УКУ триває набір на першу у Східній Європі професійну програму магістерського рівня з управління технологіями – MS in Technology Management  Деталі на https://lvbs.com.ua/knowledge/uk/ms_it