«Натхнення - валюта майбутнього». Львівська бізнес-школа УКУ виступить партнером фестивалю «Вітер На-Дії»

«Нам часто говорять, що світ міняється. Але що це означає? Як нам встигнути сьогодні підготуватися до майбутнього, яке наступить завтра? Багато років молодь вчили бути організованими, дисциплінованими, швидкими і мультизадачними. Але вже тепер точаться дискусії, що в майбутньому на передній план виступає саме творчість, емпатія, асоціативні зв'язки і інтеграція в світові культури. Як в собі ці навички розвивати? Як організовувати своє натхнення і з чого воно складається? Про маніпуляції натхненням і цінностями. Як їх уникнути? Як піклуватися про свої цінності і не давати їх монополізувати ні державі, ні рекламі, ні корпораціям». - Ці та інші теми пропонує проговорити на своїй лекції Олеся Драшкаба, спікер від LvBS на фестивалі. 

Початок лекції: 25 липня о 13:30
За адресою: вул.Хуторівка, 35а (конференц-зал)

Реєстрація за посиланням

 

Олеся Драшкаба

Художник, комунікаційний стратег, куратор мистецьких і освітніх програм (“Артишок”, “Гогольфест”), лектор (Національний музей України, школа рекламних технологій, “Часопис”), креативщик, член правління  ADC UA (Українського клубу арт директорів).

Зараз працює комунікаційним стратегом в УКМЦ (Український кризовий медія центр), займається лекторською діяльністю, працює над PR і креативними проектами для PRP.

 

Довідка:
Молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії»– це всеукраїнський  з'їзд Вільних, Ініціативних,Творчих, Енергійних,  Радісних молодих людей, які вчинками любові запалюють серця інших надією! Це зустріч, яка впродовж 4-х днів – від 23 до 26 липня 2015 року – збере українську молодь у Львові.

23-24 липня, у четвер та п'ятницю, події фестивалю відбуватимуться на Погулянці, у парафії Покрову Пресвятої Богородиці на Личаківській, в центральній частині Львова та на Хуторівці. Це зустрічі-знайомства, екскурсії, флеш-моб, квести, майстерні (фото, відео, музика, театр) та духовно-музична програма.

Ключовий день – субота, 25 липня. На відкритому просторі Українського Католицького Університету та Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ (Львів, вул. Хуторівка, 35а) розташується наметове містечко, сцена, майстерні та спортивні локації. Активно працюватимуть Відкритий університет, мотузковий парк, дитячий майданчик (тому організатори чекають також на батьків з дітьми). Крім того, на молодь чекатимуть лідерські тренінги, презентації проектів, фестиваль театрів та концерт сучасної християнської музики. Найвитриваліші почнуть новий день музичним марафоном, який триватиме до глибокої ночі. У неділю, 26 липня, «Вітер На-Дії» завершиться Літургією та спільною молитвою за Україну.

Детальніша інформація за посиланням.