Майстер-клас Жоао Перре Віана «Smart way to start your startup»

25 липня MS in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи та Startup Depot Business Incubator запрошують на майстер-клас «Smart way to start your startup» Жоао Перре Віана (João Perre Viana), менеджера, консультанта, викладача EADA Bussines School (Барселона, Іспанія). 

Зареєструватись на майстер-клас.

 

Майстер-клас дасть можливість для учасників зрозуміти найкращі сучасні методи створення бізнес-моделей та важливість перевірки ідеї на кожному етапі розвитку бізнесу. Незалежно від сфери, в якій створюється чи вже працює стартап, майстер-клас допоможе слухачам більш широко подивитися на підходи до створення та визначення життєздатності його ідеї та бізнес-моделі.

Прослухавши майстер-клас, учасники зможуть:
Зрозуміти суть створення правильних бізнес-моделей;
Глибше зануритися у суть бізнес-моделювання, важливість валідації та тестування продукту, цикли  ітерацій у процесі запуску стартапу.

- Як уникнути або мінімізувати кількість помилок на початковому етапі стартапу.

На майстер-клас запрошуємо:
- молодих стартаперів, які перебувають на старті запуску свого продукту.
- досвідчених менеджерів, які хочуть поглибити знання у сфері проривних стартапів.
- власників компаній, які хочуть запускати нові продукти.

 

Робоча мова заходу – англійська

Початок о 15:00
за адресою: вул. Весняна, 4 (Startup Depot. Lviv Business Incubator)

 

Жоао Перре Віана з EADA Bussines School (Барселона, Іспанія) є засновником інвестиційного фонду «LeonardShop», викладачем курсу «Підприємництво і інновації» на програмі MSс in Innovations and Entrepreneurship та курсу «Розвиток бізнесу» на програмі MSс in Technology Management у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS).

За останні 15 років він працював менеджером, консультантом і викладачем, займав керівні посади у «J. Walter Thompson», «Duval Guillaume», «Leo Burnett», «Brandia Central» та «Education Group Evolution». За свою професійну кар’єру він працював у дев’яти різних країнах Західної і Східної Європи, Центральної Азії та Африки.

Участь у майстер-класі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації

Контактні особи:
Неля Ковбаса
nk@startupdepot.lviv.ua
+38(067) 743 97 52 

Михайло Думанський

mdumanskyi@lvbs.com.ua

+38(067) 675 66 08

 

Нагадуємо, що у Львівській бізнес-школі УКУ триває набір на програму магістерського рівня з інновацій та підприємництва – MS in Innovation and Entrepreneurship

Деталі за посиланням.