Семінар на тему HR як бізнес-партнер

2 вересня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) у Києві запрошує на семінар з Анною Льюїс, міжнародним HR-фахівцем, дипломованим членом MCIPD, викладачем програми MA in HR.

Зареєструватись на семінар

У 1990-х роках модель HR як бізнес-партнера Девіда Ульріха здійснила революцію у функції управління персоналом. Проте нові виклики сьогодення вимагають нових підходів. Зокрема, останній випуск Harvard Business Review (липень-серпень 2015) закликає до нового підходу у функції управління персоналом.

Під час семінару учасники дізнаються:

  • Чому існуюча модель управління персоналом більше не відповідає меті?
  • Які зміни потрібні для того, щоб модель задовільняла потреби сучасного бізнес контексту?
  • Яким чином HR-и можуть переорієнтувати свій план дій та зусилля, щоб розкрити невикористаний потенціал організації та отримати належне визнання HR-функції як невід’ємної частини бізнесу?

Анна розповість про найсвіжіші тренди і підходи до моделі HR як бізнес-партнера, базовані на міжнародних дослідженнях та реальних прикладах з бізнес середовища. 

Спікер:

Анна Льюїс (Anna Lewis), Лондон
BA(Hons), MSc(BPsychol), дипломований член MCIPD (Chartered Institute of Personnel and Development). Має понад 15 років досвіду, накопиченого в таких компаніях як Yamaha, Samsung, Mott McDonald та Heineken. Відповідала за впровадження стратегій управління ефективністю, організаційних змін і стратегії управління талантами на європейському рівні в ряді міжнародних компаній. Працювала у різних секторах індустрій, таких як New Media, Motor, FMCG, інженерна та фінансова сфера послуг. Має диплом першого ступеня з відзнакою в напрямку бізнес-досліджень університету Оксфорд Брукс та диплом в галузі управління персоналом Кінгстонського університету. Бере участь у запуску та вдосконаленні проектів підтримки й розвитку HR у Європі, Південній Африці та Азії.

Партнер з проведення – Американська торгівельна палата

Час проведення  2 вересня, 16:00-18:00

Місце проведення – м. Київ, бізнес-центр «Горизонт Парк», вул. Амосова, 12, 15 поверх

На семінар запрошуємо:
- молодих фахівців у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри, і прагнуть розвивати власні компетенції
- досвідчених менеджерів і директорів з управління персоналом
- власників компаній, які хочуть краще зрозуміти місце HR-функції у бізнесі

Робоча мова заходу – англійська

Як стати учасником?
1. Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації

Контактна особа:
Ірина Лепська
ilepska@lvbs.com.ua
+38-032-2409959
+38-097-2393876

Нагадуємо, що у Львівській бізнес-школі УКУ триває набір на першу в Україні професійну програму магістерського рівня з управління персоналом та організаційного розвитку – MA in Human Resources and Organization Development. Дізнайтеся більше