Get In The Ring – міжнародний стартап-турнір з фіналом у Нідерландах

GITR – міжнародний стартап турнір, народжений в Нідерландах. За 3 роки він встиг охопити 64 країни, більше 5000 стартапів і кілька мільйонів глядачів. Основне завдання турніру –створювати платформу, яка допомагає об'єднувати по всьому світу 3 ключові складові: інвесторів, стартапи та їхніх шанувальників.

Формат проведення GITR: 5 раундів по 30 секунд, протягом яких стартапи один на один, без жодних презентацій, проходять пітчинг перед членами компетентного журі – фахівцями, інвесторами і менторами.

В Україні GITR пройде вперше за ліцензією хоста «Creative People Group» і охопить 5 міст: Одесу, Дніпропетровськ, Харків, Львів і Київ. 

Стартапи пройдуть через 3 етапи відбору до Локального фіналу:
I - всі стартапи – оцінка представниками Нідерландів через офіційний сайт GITR.
II - топ 50 стартапів – участь в попередніх відборах з експертами Creative People Group, LvBS, Startup Depot та Continuum. 
III – топ 10 стартапів – участь у локальному фіналі на рингу – у форматі відкритого шоу перед членами журі. 

  • П'ять стартапів-переможців кожного локального фіналу отримають можливість показати себе на національному фіналі [Київ, Україна, жовтень 2015]. 
  • Переможець національного фіналу отримає можливість показати себе на регіональному європейському фіналі [Софія, Болгарія, січень 2016].
  • Інвестиції в сумі $ 25,000, а також менторський пакет отримає стартап, який переміг на міжнародному фіналі [Роттердам, Нідерланди, березень 2016].

24 вересня в бізнес-інкубаторі Startup Depot відбудеться відбір стартапів для локального фіналу. Локальний фінал у Львові відбудеться о 17:00, 25 вересня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS), за адресою вул. Хуторівка, 35а (конференц-зал).

Унікальна нагода позмагатися із кращими стартапами світу можлива при безкоштовній реєстрації до 20 вересня за посиланням
Охочі відвідати подію можуть зареєструватися тут

Контактна особа:
Михайло Корчагін
gitr.ukraine@gmail.com
+38 [050] 478 23 08, +38 [096] 083 34 83