LvBS партнер Outsource People Kyiv 2015

23-24 жовтня в Києві, в новому готельному комплексі «Рамада» відбудеться міжнародна конференція з бізнесу на аутсорсингу розробки ПЗ «Outsource People Kyiv 2015».

Серед спікерів ви зустрінете лідерів та інших топ-професіоналів найбільших українських та іноземних компаній. Учасників чекають безліч цікавих спікерів, неформальне спілкування в колі однодумців і, звичайно, сюрпризи від організаторів.

Мета конференції — обмін передовими ідеями і напрацюваннями, а також корисними контактами для кожного учасника конференції, обговорення трендів і найбільш “болючих” проблем, а також шляхів їх вирішення.

Захід буде цікавим тим, хто тільки починає розвивати свій бізнес — директорам малих і середніх компаній і тим, хто вже досяг певних результатів, власникам ІТ продуктових компаній, фрілансерам, а також професіоналам і новачкам в HR-, PM-, Sales- и Marketing сферах.

Ви дізнаєтеся про секрети ефективного старту ІТ-бізнесу на аутсорсингу, про вдосконалення вже існуючої структури компанії, про канали і методи пошуку постійних замовників, про ключові тенденції в ІТ і як їх використовувати для зростання компанії та багато іншого.

Будемо говорити про ефективні інструменти ведення проектів, шляхи вирішення конфліктів, про "важких" замовників з різних країн світу і про інші не менш цікаві теми.

Також після офіційної частини конференції відбудеться урочисте нагородження кращих професіоналів ІТ-галузі премією IT Biz Awards. Встигніть подати заявку.

З повною програмою конференції, темами доповідей та учасниками аутсорсинг Award ознайомтеся тут.

Додатково вперше буде проведено виставку послуг для ІТ-компаній. На площі в 1000 метрів будуть представлені послуги юридичних, освітній, банківських, рекрутингових, і інших сервісних компаній.